Jóga pro maminky s dětmi NOVĚ v Porubě ve studiu Sundara!

nahrávám mapu....Datum - čas
13.02.2018
9:30 - 10:30

Místo konání
Sundara - pohybové studio

Kategorie


Jóga pro maminky s dětmi

Milé maminky,
srdečně Vás zveme na nově otevřený kurz v Porubě – Jóga pro maminky s dětmi, který bude probíhat každé úterý od 9:30 do 10:30 pod vedením vynikající lektorky a duly Mgr. Jany Dudové v krásných a útulných prostorech studia Sundara!
Je uzpůsobena potřebám maminek, které by si rády zacvičily, ale nemají hlídání nebo jednoduše své děti nechtějí „odkládat“. Je vhodná pro maminky s dětmi od 0 do 5 let. Starší děti mohou cvičit s maminkami (děti cvičí zdarma), mladší si mohou v průběhu cvičení hrát ve vaší přítomnosti. Lekce jsou vedeny s individuálním přístupem, zaměřeny jsou především na protažení celého těla a posílení jeho středu, potažmo bříška a pánevního dna, které často ženy potřebují po porodu vrátit zpět „do kondice“. Na závěr je připravena relaxace, krátká masáž, případně povídání a rady, jak cvičit doma, s dětmi.
Těší se na Vás Jana
Přihlášky a rezervace na info@sundara.cz nebo 723 294 939.
Počet míst je omezený!
Cena: 990,- /10 lekcí + dárek 2 lekce ZDARMA do jiného kurzu
Jednorázové vstupné 130,- .

O lektorce
Mgr. Jana Dudová
Maminka tří dětí, manželka, dula a lektorka jógy. Vystudovala v Ostravě obor učitelství výtvarného oboru, avšak zalíbení a svou cestu našla v práci s ženami – maminkami a jejich dětmi. Poslední tři roky se věnuje pořádání a vedení vzdělávacích kurzů pro rodiče na téma těhotenství, mateřství a péče o děti a vede lekce jógy pro děti a pro maminky s dětmi.
Lektorka o sobě: „Po nádherném, transformačním porodu syna jsem se rozhodla stát se dulou a pomáhat druhým ženám prožít porod podle jejich představ a být spokojenými a skvělými maminkami a zároveň šťastnými a seberealizovanými ženami. Ve studiu Sundara vedu lekce gravidjógy, které jsou pro mne radostným a příjemným spojením milované jógy a práce s těhotnými ženami – maminkami.“

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal