Kontaktní tanec pro rodiče s dětmi (vhodné pro věk 2-7let)

nahrávám mapu....Datum - čas
13.02.2018
0:00

Místo konání
Cooltour Ostrava

Kategorie


Kontaktní tanec pro rodiče s dětmi

Pravidelné lekce, které vám dopřejí společný čas s vaším dítětem a spoustu nových zážitků.

Kontaktní tanec s rodiči zahrnuje prvky akrobacie, pohybové hry, cvičení podporující celkový rozvoj fyzických zdatností i motoriky. Je to čas, ve kterém má dítě svého rodiče jen pro sebe, může rozvíjet vzájemný vztah i své sebevědomí. Zábavnou formou se seznamujeme s povědomím o svém těle, o tom, jak ho protáhnout, skrčit, zpevnit, posílit. Zjišťujeme, že rodič může být skvělá lezecká stěna, pyramida, loutka nebo partner. Učíme se dodržovat pravidla u náročných cviků ale i uvolnit se při hře. Cílem je podporovat osobnosti dětí a jejich kreativitu, aby chtěly samy objevovat své možnosti.

délka lekce: 60minut
cena: rodič+dítě 120kč
další dítě či rodič 80kč
permanentka na 10lekcí rodič a dítě: 1000kč
odkaz na vstupenky je zde:
rezervace.moveostrava.cz

Co sebou, pohodlné oblečení, které neomezuje v pohybu a pití.

Vstupenky na lekci zakoupíte brzy v prodejní síti goout. Odkaz bude zde. Ke svému jménu uveďte prosím do závorky věk dítěte, se kterým přijdete. Usnadní nám to přípravu lekce.
Na emailu jana@cooltourova.cz vám zodpovíme případné další dotazy.

Lektor: Katarzyna Kavka
Studovala tanec na Janáčkově konzervatoři a gymnáziu v Ostravě. Během studia se účastnila několika zahraničních turné v rámci angažmá v National black light theatre of Prague. V současné době vede lekce Kreativního tance pro děti v Kulturním centru Cooltour, vyučuje v Tanečním studiu Ostrava taneční průpravu malých dětí. Je členkou v MOVE Dance Company, momentálně jí můžete vidět na jevišti v představení Snílci.

Tančím od čtyř let, ale k současnému tanci jsem se dostala až během studia na JKGO. Velmi mě zaujal, proto jsem potom sama vyhledávala a navštěvovala různé workshopy evropského formátu. Klasický balet je nádherný a dostala jsem v něm skvělé základy, avšak jen v contemporary můžu být sama sebou a to je to, co na tomto stylu nejvíce miluji. Zapomenout na vše okolo a pouze se ponořit do svého těla a duše, poznávat sebe i své možnosti. Má to pro mě větší rozměr než pouze tělesnou stránku pohybu. „Vytančit se“ mi hodněkrát pomohlo vypořádat se s různými situacemi v životě a zlepšovat se jako člověk. Tancem totiž odhaluji své nitro, jako bych najednou stála nahá a jsem to jen já, nemůžu se za nic skrýt, nijak se přetvařovat.

Nejvíce mi v současném tanci přirostl k srdci floorwork, se kterým jsem se setkala okrajově při studiu a pak hlavně při workshopech a také v poslední době čím dál více propadám improvizacím.

V současné době se věnuji hlavně výuce tance dětí a mládeže. Beru to trochu jako poslání, protože předávat něco dětem je obrovská zodpovědnost, neboť tím zároveň tvarujeme jejich osobnost, proto se snažím k práci s nimi přistupovat maximálně kreativně.

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal