Kurz pro začátečníky v pondělí

nahrávám mapu....Datum - čas
31.05.2018
16:30 - 18:45

Místo konání
Výtvarné kurzy - Ateliér Hamaka

Kategorie


Kurz pro začátečníky

Už jste to určitě slyšeli: „Základem všeho je kresba“. A tak než se pustíme do malby, vycvičíme si ruku, aby nás aspoň trochu poslouchala. Ochutnáte od všeho, co kresba může přinášet, vyzkoušíte si všechny kreslící materiály, tužku, uhel, rudku, suchý pastel a část lekcí bude věnována malbě a vlastní tvorbě. Zpočátku to nebude tak lehké, ale velmi brzy zjistíte, že ruka vás poslouchá úplně stejně, jako když vezmete do ruky pero a píšete.

Naučíte se základní teorii, vytvoření vzdušné perspektivy, použítí barev dle barevného kruhu, jak pracovat s komplementárními barvami, jak jednoduše vystínovat základní motivy kolem nás, jak vyjádřit trojrozměrný prostor na dvojrozměrném výkresu.

Budete umět pracovat se světlem a stínem, vyjadřovat struktury předmětů a jejich objemy, umisťovat předměty ve správné kompozici a uvolnit se v abstrakci. Vyzkoušíte si kombinované techniky a koláže. Naučíte se pracovat na stolním stojanu společně s vizováním a poměřováním.

Kurzy povede lektorka a malířka Ivana Krištofová.

Kde: Ateliér Hamaka ( Nádražní 3136/138A, Ostrava )

Kdy: pondělky 16:30 – 18:45 tj. 3 vyuč. hodiny
kurz potrvá od 9. 4. 2018 – 25. 6. 2018

cena jedné lekce 490,- Kč/os
4 550,- Kč/os/_KP_4550

V ceně jsou veškeré pomůcky: akvarel, štětce, anilinky, tuže, suché pastely, uhly, fixy, temperové barvy, papíry, tužky, gumy, brusné papíry, modely, podkladové materiály, podkladové desky, šablony, lektorné, pronájem prostor. V případě, že budete chtít malovat na plátno, budou k dispozici desky s plátnem k zakoupení.
Při celoročním předplatném obdržíte osvědčení o absolvování kurzu.

NUTNÁ REZERVACE PŘEDEM na e-mail: info@atelierhamaka.cz a platba zálohy ve výši 1000,- Kč na účet č. 2300260970/2010, nejpozději do 10 dnů před začátkem kurzu,VS 15012018, v poznámce uveďte vaše jméno a variantu ve formátu „výběr varianty_částka“ např. KP_4550.
Doplatek kurzu na místě!
Bez zaplacení zálohy platba na místě +300,- Kč!
Přihlašujte se prosím automaticky, pokud bude obsazeno, objeví se nápis v úvodní části.

POČET MÍST OMEZEN! KURZ JE URČEN ZAČÁTEČNÍKŮM !

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal