Lekce feldenkraisovy metody pod vedením Petry Lancové

nahrávám mapu....Datum - čas
16.02.2018
16:15 - 17:15

Místo konání
Cooltour Ostrava

Kategorie


Lekce feldenkraisovy metody

O lekcích:
Pravidelné lekce psychosomatického vzdělávání v pohybu, tzv. ATM®, z angl. Awareness Through Movement® lesson, v překladu Pohybem k sebe-uvědomění.
Lektor provází slovně jednoduchými a přitom neobvyklými variacemi pohybů, které díky směřování pozornosti k různým aspektům pohybového vyjádření, či tendencí a naučených stereotypních vzorců, působí změnu na úrovni nervového systému (mozku).
Cvičí se většinou vleže na zemi, někdy také v sedu, kleku a dalších pozicích. Lekce jsou uzpůsobovány možnostem přítomných účastníků.
Přijďte, chcete-li zlepšit své držení těla, flexibilitu, koordinaci a rovnováhu, pokud vás trápí chronické bolesti pohybového systému, opakovaná zranění nebo pocit vyčerpání. Také, zajímáte-li se o nahlížení do souvislostí mezi pohybem, myšlením, cítěním a jednáním.
Feldenkrais vede k funkčnímu propojení těla a širšímu sebe-obrazu.

O mně:
Studovala fyzioterapii v Ostravě a Olomouci a Feldenkraisovu® metodu ve Vídni na Feldenkrais Institut Wien v rámci mezinárodně akreditovaného výcviku Feldenkrais Training Wien 6 pod vedením Jeremy Krausse. Feldenkraisově® metodě se plně věnuje od ukončení studia v únoru 2015, vede pravidelné lekce (ATM®) a workshopy pro veřejnost, individuálně pracuje se „žáky“ (kteří se učí sobě lépe rozumět) formou Funkční integrace (FI®) a na míru tvořených ATM® lekcí. Ve volném čase se věnuje současnému tanci, kontaktním improvizacím, zajímá se o hlubinnou a transcendentální psychologii, práci se sny a o psychologickou interpretaci pohádek.

Cena lekce:
150 Kč dospělý
120kč student
Při zakoupení kreditů v hodnotě 1500kč získáte slevu 20% na jednotlivé lekce a můžete kredity uplatnit na jakoukoliv lekci MOVE Dance Studia

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal