151 dní Pacifickou hřebenovkou

nahrávám mapu....Datum - čas
17.01.2020
19:00 - 21:00

Místo konání
Kino Vesmír

Kategorie


151 dní Pacifickou hřebenovkou

Po třech měsících a desítkách vyprodaných sálů po celém Česku i Slovensku je Lucka opět v Ostravě!!! Tentokrát i se zpěvem a ukulele! 🙂

Dredatá holka 151 dní v poušti a v horách na cestě dlouhé 4260 kilometrů.

Vydala napříč Amerikou zdolat Pacific Crest Trail, jednu z nejnáročnějších dálkových pěších tras na světě. 4260 km od mexických po kanadské hranice. Pěšky, sama a bez přípravy. S ukulele, zrcadlovkou a obrovskou krosnou, nad kterou všem rozum stál. Uzavíraly se na ni sázky, jestli umře první nebo druhý den. Jmenuje se Lucie, ale říká si Holka s Bucket Listem, protože si od svých dvaceti let píše dlouhý seznam přání. Na začátku byly na seznamu tři položky, nyní je jich něco málo pod stovku.

Ve dvaceti letech změnila svůj život a posledních 6 let cestuje a plní si všechna přání. Pacifická Hřebenovka byla výzva a ani ona sama nevěřila, že by mohla přežít v divočině více než jeden den. Po 151 dnech v poušti, horách, lesích, s medvědy, hady, krysami, komáry a další havětí je jí už jasné, že všechno se dá s pevnou vůlí dokázat. Úplně všechno.

Lucie Kutrová (26)
• Narodila se v Havířově a vyrůstala v malém městě Petřvald u Ostravy. Letos dokončuje VŠE v Praze.
• Cestuje po světě a plní si to, co si napsala na seznam věcí, kterých chce dosáhnout. Naučila se tak například anglicky, pracovala v cizině, jela do Austrálie, uběhla půlmaraton, sama šla pěšky Svatojakubskou cestu, zatím ale třeba ještě neumí španělsky, neviděla polární záři ani nejela Tour de France.
• Loni prošla Pacific Crest Trail z Kalifornie přes Oregon a Washington až ke kanadským hranicím. Trasa stezky měří 4 260 km a jde o jednu z nejnáročnějších dálkových pěších tras na světě.
• Letos jí vyšla kniha 151 dní Pacifickou hřebenovkou, ve které popisuje své zážitky z cesty.
• Píše blog www.holkasbucketlistem.com

Vstupné: 150 Kč
Předprodej
On-line
GoOut: https://goout.net/cs/jine-akce/151-dni-pacifickou-hrebenovkou/kgjef/+cbdcp/

OstravaInfo: https://www.ostravainfo.cz/cz/akce/besedy-a-prednasky/135272-lucie-kutrova-151-dni-pacifickou-hrebenovkou.html

Fyzicky: pobočky informačního centra Ostrava + Centrum PANT

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal