3. Maškarní erotický ples ve stylu Las Vegas

nahrávám mapu....Datum - čas
08.02.2020
20:00

Místo konání
Garage Club

Kategorie


Maškarní erotický ples

Vážení hosté,

po povedených dvou ročnících Vás srdečně zveme na 3. MAŠKARNÍ EROTICKÝ PLES , který proběhne v sobotu 8. února od 20 hodin v Garage Martinov. Přijďte se opět pobavit na erotickou show ve stylu LAS VEGAS! Kostýmy jsou vítany a budou patřičně odměněny!

Hlavním partnerem plesu je www.ruzovyslon.cz

Program? Ten nejlepší!

♫Uvádí Rosťa Petřík
♫DJ Julek
♫skupina CHICKALETTA
►Striptéři RICCI a BLANCHE
►VIP host: PORNOHEREČKA Daisy Lee
►na hlavním baru obsluha nahoře BEZ!
►KOUZELNICKÁ show – Lukáš a Pavel ŠEKLIN
►fotokoutek s přenosem na LED obrazovku
►Nová LED obrazovka 5 x 3 metrů s erotickými klipy
►Soutěž o nejlepší kostým
►Miss mokré tričko
►Vyhlášení MISS plesu
►Tombola – hlavní cena Playstation 4

Společně se přeneseme do Erotického show ve stylu LAS VEGAS jak hudbou, tak kostýmy. Čeká Vás bohatá tombola s hlavní cenou Playstation i soutěž o nejlepší kostým.

Vstupenky v ceně 450,- Kč na sezení v sále a restauraci a na VIP balkón za 590,- Kč lze již zakoupit ON LINE na našem webu nebo v recepci našeho Retro hotelu Garage v Martinově. Prodej bude probíhat od PONDĚLÍ DO PÁTKU 12 – 20 hodin!

Prodej o víkendu bude probíhat pouze na objednávku, kterou můžete učinit během pracovního týdne od 12-20 hodin na čísle 725 524 700. Vstupenky zakoupené na lednové datum zůstávají v platnosti.

Jako NOVINKU Vám nabízíme vstupenky včetně ubytování se snídaní v našem nově otevřeném Retro hotelu Garage, který je součástí areálu. Vstupenka na na sezení v sále a restauraci s ubytováním pro jednoho je za 1590,- Kč, pro dva za 2590,- Kč.Vstupenka na Sezení VIP balkón s ubytováním pro jednoho je za 1690,- Kč, pro dva za 2890,- Kč.

Těšíme se na Vás

Váš klub

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal