9. Ročník Yoga&Dance Spring Festival Ostrava 2020

nahrávám mapu....Datum - čas
17.04.2020 - 19.04.2020
18:00 - 21:00

Místo konání
Provoz Hlubina

Kategorie


9. Ročník Yoga&Dance Spring Festival

„Božsky“ dharmický 9. !!! ročník Festivalu Jógy v Ostravě je tady!

Letošní ročník bude napěchovaný jógou, meditacemi, přednáškami, workshopy a protkaný duchem jógy. Za ta léta jsme festivalem téměř rodinným, vládne na něm pohoda a my se moc těšíme, že se všichni opět společně sejdeme, a to i s Tebou!

O víkendu 17 – 19. 4.2020 nás rozasánuje vycházející hvězda klanu JIVAMUKTI JÓGY, talentovaný a svižný JUAN SIERRA (USA), žijící momentálně v Berlíně. Z Francie nás přijede provést sametově exotickými lekcemi hathajógy a svými speciálními „signature“ YOGA DYNAMIQUE lekcemi DERWIN GREEN (USA/FR), tanečník a jógový mág. Nechybět ani letos nebudou naše jógové sestry – půvabná ULRIKE SCHABLIN, a spolupachatelka ATMIKA YANI NOERREN (GE) v unikátním projektu Sound2Soul spojujícím múzickou a tajemnou Shabda (zvuk) s plynulou jógou. Z hudebních lahůdek ochutnáte hojivý zvuk Tibetských míst, uvolníte své tělo a rozvláčníte mysl za magických zvuků v „hudební lázni“ (Muzikohraní a manželé Plecháčkovi), anebo na Muzikorelaxaci se skupinou Nichala. Naše pozvání opět přijalo SORO – African Dance, které jsme letos zařadili na příznivou dopolední hodinu.

Ze Slovenska opět přijal naše pozvání milý a kamarádský Zdeno Yogi, který si pro vás letos nachystal dvě vymazlené lekce Shrivatsa jógy. Z naší milé lety a zkušenostmi pospolité jógové rodiny vás potěší Monika Winklerová (YIN YOGA s Patandžaliho sútrou), nenahraditelná Míša Lalíková (SPINAL YOGA), energická Lucie Formanová (VINYASA s doprovodem sitáru Filipa Bajgara), Kristýna Slezáková (Jóga v souvislostech), Renata Ptáčníková (Omlazující rituály vycházející z Thajské tradice), energická Linda Lacinová (HORMONÁLNÍ JÓGA), Angelina Mádrová a Jayaananda (TAO léčivé dotyky), Dr. SHYAM DAYAL (Ajurvéda), Lenka Stillerová (Mohendžodáro), duo Darja Rádha Angel a Michal Seifert (BODYWORK), Silva Krčmová (DYNAMIC THERAPY YOGA) a další. Nechybět bude DYNAMIC MEDITATION a tradiční indický BOLLYWOOD TANEČNÍ MEDITACE v podání Kabira Bharti (IN).

Duši pohladí na své přednášce přední česká filozofka, profesorka UK paní Anna Hogenová, jež bude přednášet o tišině duše a nalézání svého „já“ (Tišina duše), a velkou radost máme taktéž z návštěvy obyčejně neobyčejného malíře, spisovatele, pedagoga s puncem „nejchytřejšího Čecha“ Karla Kostky – proděkana VŠ Humanitas a autora knihy „„Kdo jsme? Obecná teorie vědomí, času, prostoru a bytí”. Doplní je něžná Tereza Ghose, a také jógové filozofie znalý David Dostál, který je zakladatelem jedinečného webu „Kořeny jógy“.

Program je vskutku nabitý a na Vás čeká dechberoucí víkend plný pohody, uvolnění, sebepoznání, jógy a tance, energie, dobrého jídla a pití, a hlavně příjemné společnosti.

Připoj se k nám!

Děkujeme všem zúčastněným za sdílení, spolupodílení se na tvorbě a uskutečnění této akce. Namasté!

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal