Batolata v akci / Poruba / Cvičení pro maminky s dětmi / středa

nahrávám mapu....Datum - čas
03.12.2019
10:00 - 11:00

Místo konání
Sundara - pohybové studio

Kategorie


Cvičení pro maminky s dětmi

Maminky, chcete si se svým malým pokladem zacvičit a zároveň se pobavit a seznámit se s dalšími rodiči? Přijďte na jedinečný kurz cvičení pro maminky s dětmi od 1 roku do 3 let, který probíhá každé pondělí nebo středu od 10 do 11 hodin!
Metodou hraní, cvičení, zpívání, říkanek, překonávání překážek a fixování nových návyků podporujeme zdravý vývoj dětí. Básničky, písničky, říkanky podporují rozvoj řeči a vnímání rytmu. Děti si jich mnoho zapamatují a cvičení je baví. Zábavnou formou a s motivací na cíl vedeme děti k překonávání různých nástrah, překážek a rozvíjení nových pohybových dovedností.
Aby se naučily něco nového, je důležité zapojování všech 5 smyslů. I to máme na paměti a používáme k tomu speciálně uzpůsobené metody. Tvořivé lekce jsou vedeny úžasnou ženou, zkušenou lektorkou a terapeutkou Janou Kuchařovou z TK Jarky Calábkové Ostrava, která má 24 let praxe se specializací na nejmenší děti.
Batolátka v akci je nezapomenutelné místo, kde vzniká plno originálních pohybových nápadů. Místo, kde zažijete ty jedinečné chvíle spolu. Využijte naše kvalitní zázemí a věnujte se naplno svým dětem, společně s námi. Vaše děti na našich lekcích zažijí spoustu nádherných chvilek a budou tak šťastné, že se jim nebude chtít domů. 🙂
Naše moto je: ,,To nejcennější co máme je v nás.“
Na Vaše princezny a prince se těší ♥
Rezervace na http://www.sundara.cz/index.php/batolata-v-akci/

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal