Brain@Breakfast: Libor Winkler – Život v komplexitě

nahrávám mapu....Datum - čas
20.02.2020
8:30 - 10:00

Místo konání
LoveCoWork Opava

Kategorie


Brain@Breakfast: Libor Winkler

Ve spolupráci s RedButton Vám přinášíme další z živých on-line přenosů snídaně Brain&Breakfast. Vstupné je zcela ZDARMA – jenom Vás požádáme z organizačních důvodů o registraci počtu osob na našich stránkách: lovecowork.cz/prihlaska-na-akce-lovecowork/.

A teď už blíže k tématu únorovému setkání:

Úspěšní lidé jsou schopni se pohybovat a pracovat ve více kontextech najednou. Z každého si vyberou to nejlepší a vzájemně je kombinují. Libor Winkler pohovoří o své cestě k nezávislosti a o momentech, které jej formovaly. Dozvíme se, proč podporuje umění a jak se k němu dostal, jaký má vztah k vědě nebo třeba, jak se dívá na hranu mezi podporou a businessem. Jakých podnikatelů si váží a jaký je jeho vztah k riskování a co on sám ve svém životě riskoval.

Libor Winkler – jeden z hlavních akcionářů a řídící partner finanční skupiny RSJ, která obchoduje na světových burzách a spravuje široké portfolio investic v České republice i zahraničí. Mimo RSJ má podnikatelské aktivity na rodném Ostravsku a spoluvlastní vinařství Dobrá vinice, vinné bary Vinograf, pražskou restauraci Field. Do umění investuje prostřednictvím fondu ProArte, jehož je spoluzakladatelem. Stál také u zrodu Nadačního fondu Neuron na podporu vědy, NF proti korupci a NF nezávislé žurnalistiky či Centra Centra současného umění DOX.

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal