Brain&Breakfast s Tomášem Hrudou

mapa není k dispoziciDatum - čas
19.09.2019
8:00 - 10:00

Místo konání
Impact Hub Ostrava

Kategorie


Brain&Breakfast

Zveme vás na další inspirativní snídani! Pozvání přijal Tomáš Hruda,
který promluví o novém fenoménu, studiu, učení a vzdělávání.

KRYSÍ ZÁVOD IS OVER. PŘICHÁZÍ UČÍCÍ SE ORGANIZACE
Na příkladu českého vzdělávacího systému si ukážeme, proč je systémový přístup tak důležitý a proč nestačí nasypat do něj jen více peněz. Na srovnání přírodního jezírka a chemií narvaného bazénu si také názorně ukážeme, v čem jsou učící se organizace vůči svým lidem a svému okolí zodpovědnější a proč na tom ve finále vydělají úplně všichni. Uvidíte, co dělají učící se organizace jinak a co díky tomu získávají.

KDO JE TOMÁŠ HRUDA
Tomáš Hruda je propagátorem celoživotního svobodného vzdělávání, které je motivované touhou po poznání a nikoliv nutností naplňovat formální požadavky. Je absolventem ekonomie a mezinárodních vztahů na FSV UK. Začínal v CzechInvestu jako projektový manažer, postupně se vypracoval na pozici generálního ředitele. Čtyři roky také řídil přípravu a spuštění Středoevropského technologického institutu (CEITEC), jednoho z největších výzkumných center v zemi. Oblasti vzdělávání se zabýval i na pozici náměstka ministra pro vysoké školy a výzkum. Nyní se věnuje projektu Education Republic.

O BRAIN&BREAKFAST
Brain&Breakfast primárně vznikly právě proto, abychom se od sebe vzájemně inspirovali. Abychom si ukázali nové obzory a představili si odvětví a myšlenky, které by se k nám jinak třeba vůbec nedostaly. Jsou také možností potkat se a promluvit si s lidmi se silným příběhem a v neposlední řadě se propojovat navzájem. Snídaně se konají jednou za měsíc.

Stačí se bezplatně registrovat, těšíme se na viděnou.
REGISTRACE NA http://bit.ly/2xiN5jG..

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal