Celostní muzikoterapie / relaxace / Poruba

nahrávám mapu....Datum - čas
15.09.2019
10:00 - 12:30

Místo konání
Sundara - pohybové studio

Kategorie


Celostní muzikoterapie

Přijďte k nám vyladit své tělo a duši. Srdečně vás zveme k překrásné relaxaci, jejímž průvodcem je vynikající celostní muzikoterapeut Lukáš Albertovič.

Celostní muzikoterapie Vás zvukem zavede do meditace na cestu hluboko do Vašeho nitra a naladí na spojení s Vaší duší. Ocitnete se ve světě léčivých vibrací a tónů, které vyvolávají stav harmonie a hlubokého uvolnění. Načerpáte životní energii a zregenerujete své tělo, ve kterém dochází k uvolňování emočních i energetických bloků a léčení.

Zazní intuitivní, vibrační i alikvótní zpěv a přímá hudba na nástroje vyrobené z přírodních materiálů a v přirozeném ladění: frčák, brumle, didgeridoo, salašnická fujara, šamanský buben, gong, tibetské mísy, šengy, tibetské zvony, kartálky a další.

S Lukášem se můžete od září setkávat pravidelně u nás ve studiu Sundara. Jeho nesmírně jemný, citlivý přístup Vás pohladí a zalije pocitem laskavého klidu a důvěry.

Účinky celostní muzikoterapie

Celostní muzikoterapie vychází z holistického přístupu a pohledu na svět. Její účinky jsou následující:
Pomáhá zklidňovat emoce, odstraňuje únavu a podráždění, nabíjí organismus.
Při dlouhodobém působení má terapeutické účinky a dochází až k postupné transformaci celé lidské bytosti.
Prohloubení a zkvalitnění spánku – rozvoj schopnosti relaxace.
Harmonizuje současně všechny složky lidské bytosti. Působí vždy komplexně na fyzickou, psychickou, emoční, sociální, energetickou, duševní a duchovní složku lidského bytí.
Dochází k postupnému vyladění všech tělesných systémů a funkcí a také k odeznění emočních, psychických i tělesných tenzí a spazmů.
Specifická hudba používaná celostní muzikoterapií působí až na buněčné úrovni lidského organizmu. Energizuje a harmonizuje organizmus přirozeně a fyziologicky, čímž optimalizuje všechny buněčné fyziologické mechanizmy včetně energetických a metabolických.

Měřitelné účinky Celostní muzikoterapie
– zpomalení a zklidnění dechové a tepové frekvence, prohloubení dechu
– ustálení krevního tlaku
– přechod elektrické aktivity mozku na EEG z hladiny β – beta (18-35 Hz) do relaxační hladiny α – alfa (8-14 Hz) a u některých relaxujících i hlouběji do hladiny θ – théta (3,5-7,5 Hz) mozkových elektrických vln
– lékařské i muzikoterapeutické výzkumy rovněž prokazují při dlouhodobém působení celostní muzikoterapie výrazné posílení imunity
– zvýšení tvorby NK buněk (velkých bílých krvinek) zaměřených na boj s choroboplodnými zárodky i nemocemi
– obnovení acidobazické rovnováhy (rovnováha mezi kyselými a zásaditými látkami uvnitř organismu)

Relaxace probíhá vleže, s sebou pro Vaše pohodlí si vezměte příjemné oblečení, silnější karimatku, polštářek a deku na přikrytí.

Relaxace budou od září probíhat pravidelně ve vybrané neděle u nás ve studiu Sundara na Dvorní 9 v Ostravě-Porubě.

Těší se na Vás ♥ Lukáš

Termíny relaxací:
neděle 15. 9. 2019 (10:00-12:30)
neděle 29. 9. 2019 (14:30-17:00)

Lektor: Lukáš Albertovič

Cena:
390 Kč / 1 relaxace
1 090 Kč / 3 relaxace
1 750 Kč / 5 relaxací
+ audio meditace na každý den jako dárek ke kurzu ♥
(v ceně každé relaxace je vždy domácí limonáda, čaj a malé občerstvení)

Přihlášení na info@sundara.cz nebo www.sundara.cz

O Lukášovi
Lukáš Albertovič je absolvent Celostní muzikoterapie na ICV FF Univerzity Palackého Olomouc. Po 7 letech osobního rozvoje a meditační praxe i marného hledání skutečného naplnění jej Celostní muzikoterapie potkala na cestě životem a zazářila v něm jako vycházející hvězda. Že se z impulsu „jet si někam na týden zabubnovat“ vyklube týden, který Lukášovi změní život, opravdu nečekal.
Z některých věcí, které byly v meditacích dosud jen teoreticky, se začala stávat praxe. Rozšířilo se vnímání energií a začaly se objevovat nové stránky osobnosti. Byl to magický prožitek, další kolo transformace v přímém přenosu. Tak úžasně čistou, silnou a „jednoduchou“ techniku jako Celostní muzikoterapie Lukáš doposud nepotkal. Naprosto jej pohltila a vydal se na cestu. Cestu, na které nelze dosáhnout dokonalosti. Je to cesta nekonečného rozvoje a neustálého objevování, co všechno dokáže zvuk, lidský hlas a hra na hudební nástroje. To zjištění je fascinující, neexistuje žádné omezení, dokáže vše. Pokud dokážete přijít na to jak vyrobit správnou frekvenci, dokážete zničit nebo vytvořit strukturu jakékoliv hmoty. Jak říkají staří Hindové „Nada Brahma“ – Bůh je Zvuk.

Uplynulé individuální muzikoterapie ukázaly jednu věc, každý dostane to, na co je připraven. Rozhodující je síla záměru, se kterým do toho jdete. Pokud máte silný a nepochybný záměr, dokážete cokoliv.

„Pro mě je Celostní muzikoterapie dar a to dvojnásobný, když Vám s Láskou hraju a zpívám, léčím tím zároveň sebe.“

Lukáš se také věnuje technikám osobního rozvoje, chi-kungu, józe a poznávání energií krajiny.

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal