Coincidence + Orchidea / TECH oh the HILL

nahrávám mapu....Datum - čas
21.02.2020
19:00

Místo konání
Rock Hill music club

Kategorie


Coincidence + Orchidea / TECH oh the HILL

Rock & Techno večírek

Coincidence opět otevírají svou koncertní sezónu v ostravském Rock Hillu ! Spolu s nimi přijede heavy-metalová karvinská legenda ORCHIDEA.

Coincidence – Kapela byla založena v roce 2017, pochází z Ostravy. Žánrově se jedná o hard rockovou kapelu hrající vlastní i převzaté písně (Guns N‘ Roses, Slash, Billy Talent, Avenged Sevenfold). Kapela vznikla v roce 2016 v sestavě – Petr Hruša (18let,kytara,zpěv), David Kula (22let, kytara), Matěj Hruša (17let, bicí, zpěv), Matěj Matoška (17let, basa, zpěv) a v roce 2019 se přidal Jakub Holek (15let, piano). Kapela pravidelně koncertuje, zejména v Ostravě a okolí, v klubech, barech jako například Barrák, Big Jack, Hudební bazar, Chlív, Hard Café v Karviné nebo MC Barrocko v Třinci, mezi další lokality můžeme zmínit Olomouc, Brno nebo polský Krakov, kde jsme hráli v rámci prvního kola soutěže kapel Líheň 2019. V červenci 2018 kapela vydává své první EP, které se nahrávalo ve studiu Mouseville v Ostravě-Martinově za spolupráce s Michalem Ruckým (kytara, Dalibor Janda, Zero Is Even Number), obsahující 6 skladeb, 4 vlastní a 2 covery skupiny Guns N‘ Roses (Sweet Child O‘ Mine a Estranged).
Mezi největší úspěchy kapely patří Zlaté pásmo na soutěži kapel v Havířově z r. 2017, 2. místo našeho kytaristy v celostátní soutěži v hraní na el. kytaru Hradecké Guitarrendo 2017, 2. místo v prvním kole soutěže kapel Líheň 2019 – vybráni z 354 kapel do výběru 54, 2. místo na soutěži GM Recordings na Barrocko festu vol. 17 ve Vendryni nebo například spolupráce s interprety jako Doga, Citron, Michal Rucký, Bastard, Traktor, Marek Ztracený aj.

ORCHIDEA
www.facebook.com/kapelaorchidea
Heavy metalová kapela Orchidea vznikla v roce 2003 v Karviné a bez jakéhokoli přerušení své činnosti funguje dodnes. Kapela koncertuje na pódiích nejen v Česku, ale také na Slovensku, zahrála na festivale v Německu a již dlouhá léta vystupuje především v Polsku, kde se těší oblibě a zájmu. Má za sebou vystoupení také po boku legendárních kapel nejen tuzemské, ale také polské hudební scény (Arakain, Kreyson, KAT, TSA, Hunter …), účastnila se zahraničního festivalu, kde zahráli mimo jiné také uznávané kapely Saxon, Primal Fear, Candlemass a další.
Se svou výhradně vlastní tvorbou se kapela pohybuje na vlnách melodického heavy metalu. Dosud poslední album bylo nahráno v roce 2015 a nese název „BAR 66“. V současnosti kapela pracuje na materiálu pro nové CD.

VSTUPNÉ JE DOBROVOLNÉ
ZAČÁTEK V 19:00

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal