DeepWORK funkční trénink

nahrávám mapu....Datum - čas
20.01.2019
9:30 - 12:30

Místo konání
SPORT Perfekt OPAVA

Kategorie


DeepWORK funkční trénink

Neděle začínáme cvičit pravidelně od 30.12 vždy v 9:45 – 10:40 hod
a v lednu budou i čtvrtky od 16:30 hod začínáme 3.1 !

Vstupné 100,-Kč z čipovky SPORT PERFEKTU
Vstupné 90,-Kč z čipovek studenti a senioři
Vstupné 120,-Kč jednotlivé platby

Místo :
SPORT PERFEKT OPAVA
Sady Svobody 4

Těším se na Vás 🙂 Věra

Rezervace on-line spuštěna!

Zažij na vlastní tělo !

Posuň své hranice! zkus jak jsi na tom se svou kondicí! nemusíš cvičit 3 hodiny za sebou – stačí Ti jen jedna !

Cvičení kde se střídá kontrast síly a relaxace, napětí a uvolnění, cvičí se pouze vahou vlastního těla, žádné choreografie! Skvělá motivační hudba…..a mnohem víc……vyčerpání a přitom příliv nové energie – to musíš zažít na vlastní tělo

Vezměte si pohodlné sportovní oblečení, které Vám nikde neplandá a nevisí. Nejlépe elasťáky a tílko přímo na tělo. Tenisky nechte doma- cvičí se naboso. Ručník, pití. Pití si můžete taktéž zakoupit u nás na recepci
DeepWORK™ je funkční skupinový trénink pod dohledem instruktora, při kterém využíváme pouze váhu vlastního těla. Je to atletický, jednoduchý, vysoce intenzí a úplně jiný cvičební program, v porovnání s cvičebními programy, na které jsme byli zvyklí.
Program vytvořen švýcarským prezentérem, tanečníkem a choreografem Robertem Steinbacherom je inspirovaný filozofiemi dálného východu v kombinaci s funkčním tréninkem. Hodina deepWORK™ vychází z principu jing & jang a jejich rozdílnými energiemi, které jsou v pohybu využívané: síla a relaxace, nádech a výdech, napětí a uvolnění.
DeepWORK™ je dynamický trénink. Na základě předem stanovených principu hodina přechází energetickými fázemi, během kterých střídáme silovou a kondiční zátěž, napětí a uvolnění. Cvičení maximálně zapojuje a natahuje svaly, formuje tělo a zároveň je to výborný kardio- vaskulární trénink.
Důležitou úlohou cvičení je i obnova tělesní a duševní energie.
DeepWORK™ využívá sportovní specifické pohyby, atletické pohyby, pohyby a cvičení známe z posilování, ale i z běžného života. Trénink je vhodný jak pro muže i ženy.
DeepWORK™ vychází z konceptu body ART a IRON SYSTÉM ( koncept programu IFHIAS- International Fitness & Health Institute of Appliend Sciences)

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal