Diamond Jumping Párty by Kaya__li Fabric

nahrávám mapu....Datum - čas
08.02.2020 - 09.02.2020
12:30 - 17:00

Místo konání
Fabric - Ostrava

Kategorie


Diamond Jumping Párty by Kaya__li

Je to už velmi dlouho, co jsem uspořádala poslední Jumping Párty v mém nejoblíbenějším ostravském klubu FABRIC. Věnovala jsem se teď hodně Pražské OBSSESSION Jumping párty, kterou pořádám s Raduškou Olivovou. Narovinu Vám řeknu, že tato párty byla něco tak vyjímečného, plného neskutečné energie a krásných emocí. Přála bych si, aby tohle mohl zažít každý, protože to byl alespoň pro mě zážitek na celý život. Uvědomila jsem si, že trošičku zapomínám na mé Ostraváčky a bylo mi líto, že jsem je tam neměla (ano, pár z nich za mnou přijeli a moc si toho vážím, že jeli takovou dálku) a tak jsem se rozhodla uspořádat párty právě pro Vás tady na Moravě a Slezsku. Samozřejmě se může zúčastnit kdokoliv :-).

Cílem této párty je, pokusit se přivézt Vám alespoň špetku toho, co se odehrálo na II. WHITE OBSSESSION Jumping párty v pražském klubu RETRO. Vzhledem k tomu, že je FABRIC spíše undergroundový klub a atmosféru se světelnými efekty z RETRA asi těžko doženeme, pokusíme se Vám i přesto tento zážitek přiblížit se stejným hudebním doprovodem.

Párty Vás provedou lektoři:

Raduška Olivová (Praha)
Míša Kořínková (Plzeň)
Filip Guniš (Slovensko)
a moje maličkost Kaya_li 🙂

Párty proběhne tedy:

8.-9.2.2020 – 12:30 – 17:00

Club FABRIC
Plynární 1634/7
Ostrava 70200

Cena : 790,-

V ceně:
– Tílko Made by Kaya_li
– diamond make up
– pitný režim, občerstvení
– dárky od sponzorů
– tombola
– 3 hodiny neskutečného jumpingu 🙂

PS. Prosím, užijte si přípravy, udělejte se krásné a vyjímečné, zkuste svůj outfit vytvořit co nejvíce třpytivý 🙂 Tílko bude samo o sobě třpytivé 🙂 Uděláme si krásné fotky a videa, mám úžasného fotografa i kameramana 🙂 Budete mít vzpomínku….

Těší se na Vás

Vaše Kaya__li ♥

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal