Energie oblečení / metoda Octo codes / seminář / Ostrava

nahrávám mapu....Datum - čas
18.01.2020
9:00 - 17:00

Místo konání
Sundara - pohybové studio

Kategorie


Energie oblečení / metoda Octo codes

„Jste KAMARÁDKA, POZOROVATELKA, REBELKA nebo HVĚZDA? Nebo spíš PRINCEZNA, DÁMA, KRÁLOVNA, ČARODĚJKA? Který módní styl je ten váš pravý? Pojďme to společně rozlousknout! Přes módu a oblečení najděte samy sebe;-)“

Milé ženy, srdečně vás zvu na hravé a tvořivé setkání s energií oblečení a jedinečnou metodou návrhářky Táni Havlíčkové OCTO CODES. Užijeme si společně báječný den, kdy se samy na sobě přesvědčíte, jak oblečení souvisí s typem vaší osobnosti a vyzkoušíte si, že je opravdu moc důležité přijít na to, co sluší vaší duši. Je úžasné to v sobě objevit! Pochopíte, jak se můžete svým oblečením a barvami podpořit nebo úplně znejistět. Po absolvování kurzu si budete kupovat už jen to, co vynosíte, nebudete stát bezradně před nacpanou skříní s pocitem, že nemáte co na sebe.

TIP: Na setkání se oblečte pohodlně. S sebou si doneste své oblíbené šperky, doplňky a zároveň nějaké oblečení, které moc nenosíte, ale stále ho máte ve skříni. Celkem 3-5 kousků.

MY ŽENY MĚNÍME SVĚT

Těším se na setkání s vámi, drahé umělkyně!

Ala

Kdy? SOBOTA 18. 1. 2020 • 9 až 17 hod
Kde? Studio SUNDARA Dvorní 756/9, Ostrava-Poruba

Vstupné: 1.100 Kč

Nutné přihlášení na info@sundara nebo www.sundara.cz a platba předem. Počet míst je omezený.

Těšíme se na Vás! 🙂

COCO CHANEL: „Móda pomíjí, jen styl zůstává stejný.“

O Aly…
Jsem Aly. Pocházím z žatecké chmelařské oblasti v blízkosti Doupovských hor. Gymnázium jsem absolvovala v Podbořanech. Vystudovala jsem Vysokou školu strojní a textilní v Liberci, ekonomický obor.
V roce 2016 mi do života vstoupila metoda OCTO CODES Táni Havlíčkové a otočila ho zcela novým směrem. Rozhodla jsem se tuto metodu poznat a předávat ji dalším lidem, neboť je velmi léčivá ve vztazích. Jsem absolventkou 2. ročníku Tániny nekonvenční školy „Klíč k sobě“.
Organizuji přednášky, semináře, ženské kruhy a bazárky propojením metody OCTO CODES s Umělcovou cestou aneb „ENERGIE OBLEČENÍ“.
Poskytuji osobní konzultace, jsem stylovou poradkyní. Provázím klienty při hledání jejich stylu v oblékání a otevírám jim tak cestu k vnitřní svobodě, sebepřijetí a převzetí plné zodpovědnosti za svůj život. Garantuji vám, že pochopením své pravé podstaty přestanete hrát nepatřičné role. Budete už jednou provždy nakupovat jen to, v čem se cítíte skvěle, co vás podpoří a co sluší vaší duši. V mém portfoliu jsou též nákupy s klienty a vytřídění šatníku.

Více informací o Aly na http://alavonbreite.cz/

O semináři řekly…
„Každé tělo se cítí dobře v jiném oblečení, každá duše sídlí v jiném těle.
Jo, přiznávám, že mne zaujala nejprve možnost prozkoumat, jaký styl oblékání mi vlastně sedí a co k tomu patří (neříkej, že taky nemáš v šatníku věci, které nenosíš a nevíš proč tam vlastně jsou 😉 ).
Ale při povídání Alenky Pourové mi začalo docházet, jak moc je provázána naše duše, mysl a tělo, a pokud jsme samy sebou, cítíme se dobře nejen v našem stylu oblékání, ale také ve svém těle, pocitech, ve vztazích, v povolání, ve výchově, ve výživě…. A že to sakra spolu hodně souvisí!
Bohužel během našeho dětství a dospívání a dospělosti nás ovlivňuje tolik věcí, systémů a lidí, že na svou podstatu zapomínáme. Fakt mne zaujalo rozlišení lidí (žen) do osmi skupin podle různé převahy jinu nebo jangu v mysli, srdci a tělu, a jejich projev v tak všední a zdánlivě povrchní věci, jako je styl oblékání.
Výborným přínosem bylo také vyzkoušet si obléknout se ve všech osmi stylech pěkně týden po týdnu. V puntíčkatých šatičkách se člověk cítí opravdu bezbranně a potřebuje oporu, ve sportovním stylu zase jde všechno rychle od ruky a není třeba věci příliš rozebírat…
Alenka nám na svém příkladu potvrdila, jak se jí život po pochopení této podstaty změnil a uzdravilo mnoho vztahů. Dalším přídavkem si vyčistila šatník a když jí potkáte, tak opravdu září, protože je sama sebou i navenek a dobře to ví.“

Markéta V.

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal