Eric Martin – Mr. BIG / Ostrava

nahrávám mapu....Datum - čas
30.01.2020
20:00 - 23:00

Místo konání
Garage Club

Kategorie


Eric Martin – Mr. BIG

Fandové rocku,

po třech letech se k nám vrací bonbonek v podobě koncertu zpěváka kapely Mr.BIG Erica MARTINA. Koncert se bude konat v čtvrtek 30.ledna 2020 od 20 hodin, vstupenky v ceně 690,- Kč na stání a 890,-Kč na sezení VIP balkón lze již zakoupit ON LINE na našem webu nebo v recepci našeho Retro hotelu Garage v Martinově. Prodej bude probíhat od PONDĚLÍ DO PÁTKU 12 – 20 hodin! Prodej o víkendu bude probíhat pouze na objednávku, kterou můžete učinit během pracovního týdne od 12-20 hodin na čísle 725 524 700..

Jako NOVINKU Vám nabízíme vstupenky včetně ubytování se snídaní v našem nově otevřeném Retro hotelu Garage, který je součástí areálu. Vstupenka na SEZENÍ VIP BALKÓN s ubytováním pro jednoho je za 2050,- Kč, pro dva za 3650,-Kč. Vstupenka na STÁNÍ s ubytováním pro jednoho je za 1850,- Kč, pro dva za 3190,-Kč.

Těšíme se na Vás

Váš klub

Majitel jednoho z největších hlasů a charisma ve světě rockové hudby – Eric Martin, míří do České republiky. Zahraje a zazpívá v lednu v ostravském klubu Garage!

Eric Martin se svými domovskými Mr.Big dokázal prodat více než 7 miliónů nosičů. Jeho hity „Just take my heart“, „To be with you“ anebo cover písně „Wild world“, zná snad každý.

Eric Martin má na svém kontě řadu vynikajících sólových nahrávek, z nichž poslední „Mr. Rock vocalist“ byla vydána v roce 2012.

V posledních letech můžeme Erica Martina také slýchat na nahrávkách a vidět při koncertování s metalovou operou Avantasia, v rámci, které patří k největším oporám projektu. Zpívá na albech “The mystery of time” (2013),”Ghostlights” (2016) a také letošní “Moonglow”.

Ve čtvrtek 30. ledna 2020 budeme mít šanci vidět Erica Martina tak jak jen zřídkakdy, tedy s akustickou kytarou a mikrofonem za doprovodu spoluhráče na kytaru a perkuse. Je více než jisté, že uslyšíme největší hity nejen od Mr. Big a jeho sólové kariéry, ale také jiné klasické rockové pecky.

Upozorňujeme, že kapacita koncertního sálu je striktně omezena, proto si zajistěte vstupenky včas a setkáte se s Ericem Matinem doslova tváří v tvář.

U toho nesmíte chybět!

30.ledna 2020, Ostrava, klub Garage

Pořadatel: P. Kohut a Pragokoncert

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal