Experis 2020 Festival amatérského divadla (postupová přehlídka)

nahrávám mapu....Datum - čas
03.04.2020 - 04.04.2020
17:00 - 23:00

Místo konání
Rock Hill music club

Kategorie


Festival amatérského divadla

EXPERIS je krajská přehlídka studentského, experimentujícího a mladého divadla Moravskoslezského kraje s postupem na 18. ročník celostátní přehlídky studentských a mladých divadelních souborů v Ústí nad Orlicí – Mladá scéna a na 59. ročník celostátní přehlídky experimentujícího divadla v Písku – Šrámkův Písek.

Šrámkův Písek – je koncipován jako přehlídka neprofesionálních divadelních souborů, jejichž inscenace se vyčleňují z tradičního proudu divadla, používají osobité a experimentální tvůrčí postupy nebo se pohybují na pomezí divadla a dalších uměleckých druhů. Přehlídka nemá věkové ani žánrové omezení, pouze není určena dětským souborům do patnácti let.
Soubory se mohou přehlídky zúčastnit s divadelními inscenacemi bez omezení druhového či žánrového (divadlo činoherní, loutkové, hudební, pohybové, taneční, divadlo poezie, interpretační i autorské divadlo, divadlo pro děti a další).

V průběhu divadelních přehlídek proběhnou rozborové semináře účinkujících a vedoucích divadelních souborů s lektory a diváky představení, zabývající se především zhodnocením a rozborem použitých metod, výběru textů, témat při realizaci představení, hodnocení inscenace a hereckých výkonů, ale rovněž i výměny zkušeností a diskusí s diváky.

Dále se můžete těšit také na vystoupení muzikantů s MS kraje .
Příjemná atmosféra a pohodový průběh přehlídky i koncertů.

Přihlášky pro divadelní soubory na : radostprava@gmail.com

Pátek :
17.00 – 17:30 Slavnostní zahájení EXPERIS 2020
17:45 – 21:30 Vystoupení divadelních souborů
21:45 – ????? Hudební vystoupení umělců z MS kraje
George and his Rusty Buddies (nový projekt Jiřího Neduhy a přátel)
+ Hosté

Sobota:
Těšit se můžete na řadu experimentálních, studentských souborů a hudebníků z MS kraje.

postupně přibude více informací

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal