Festival ProTibet 2019 • Ostrava • #NEokupaci

nahrávám mapu....Datum - čas
15.03.2019
18:00 - 20:00

Místo konání
Ostrava

Kategorie


Festival ProTibet

Vážení přátelé,

dovolte nám, abychom vás všechny srdečně pozvali na Festival ProTibet 2019 v Ostravě. Festival se koná od 1. března do 28. března 2019. Těšíme se na vaši návštěvu některé z festivalových akcí. #FPT19 #festivalprotibet #NEokupaci

Festival ProTibet 2019 v Ostravě připomene 60. výročí povstání Tibeťanů ve Lhase. Chceme vyjádřit solidaritu a morální podporu s Tibeťany, kteří žijí ve své nesvobodné zemi i v exilu. Každoročně 10. března si připomínáme krvavě potlačené povstání ve Lhase, při kterém přišlo v roce 1959 o život více než 80 tisíc Tibeťanů a Jeho Svatost dalajlama byl donucen uprchnout do indického exilu.

Výtěžek letošního ročníku Festivalu ProTibet podpoří tibetské seniory prostřednictvím nadace The Dalailama Trust.

Děkujeme všem partnerům, díky kterým můžeme akce v Ostravě uspořádat: Knihovna města Ostravy, Přírodovědecká fakulta Ostravské univerzity, Antikvariát a klub Fiducia, Klub Parník,Ostrava, Klub Atlantik, Dobrá čajovna Náročného pijáka Ostrava, VOŠS – Vyšší odborná škola sociální Ostrava, Minikino kavárna a Centrum PANT.

Ostrava se stane jedním ze 60 míst, které připomenou 60. výročí událostí, které jednou provždy změnily Tibet a Tibeťany. Přijďte říct #NEokupaci na některou z akcí. Těšíme se na vás.

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal