Food & Wine Picnic

mapa není k dispoziciDatum - čas
22.05.2020 - 23.05.2020
11:30 - 22:00

Místo konání
Minoritský klášter Opava

Kategorie


Food & Wine Picnic

📢📢📢 Důležité !!! Vše je nakonec jinak !!! 🔥
Už dlouho se ptáte proč v Opavě není Fullybelly bistro nebo restaurace 🤔. Mám pro vás dobrou zprávu, tak my ji otevřeme ☺️ a ne zrovna ledajakou 🔝.
Kromě jídla z trucku 🚚 si budete moct vedle ve stánku koupit lahodné víno, Aperol, Prosecco 🥂, limonádu ze sirupů od @Vaše Bylinkářka🥤a naše pivo🍻, které navařil vrchní sládek z @Restaurace a minipivovar Nová sladovna ( bohužel nemáme ho zatím moc ). Na starost to budou mít tyhle dvě kočky. Skvělá sommeliérka Helena a její parťačka Magdaléna. Wau!!! To jsou věci 👀, jedeme dál.

Máme posvěceno zvětšení chill out zóny skoro na půl minoritské zahrady, kde si půjčite deky, lehátka a budete moct vychutnávat život 🤗. Jak to bude se záchodem? Máme ho pro vás, bude tam na vás čekat milá paní, která po každém zákazníkovi vše umyje, dezinfikuje, usměje se na vás a pustí dalšího. Buďte na ni prosim hodní 🙏.

Jsme dog friendly ♥️ to je jasný, jen si svoje mazlíky držte u sebe a uklízejte po nich. Moc vás prosím, neničte stromky a vše okolo vás, některé jsou dost drahé a povede to k tomu, že skončíme dřív než začneme.

Platba kartou? Pokud půjde vše jak má, tak do pátku bude ! Co na to říkáte ? Oživíme tu Opavu trošku ? 🙏🍀🌴

Termín otevření je Pátek 22.5. v 11:30 a Sobota 23.5. ve 12:30. Snad vyjde počasí 🤞✊
Těšíme se na vás !!! ♥️

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal