Hatha jóga s Elin 10+1

mapa není k dispoziciDatum - čas
23.05.2019
18:00 - 18:30

Místo konání
Jóga Ostrava

Kategorie


Hatha jóga

Jak říká Elin: „Každá pozice je dokonalá, když ji děláte správně a cítíte se v ní komfortně. Mým cílem je, ať víte, jakou pozici máte použít pro konkrétní účel a kdy se jí raději vyhnete.“

Co se naučíte?

Jednotlivé lekce jsou tematicky různorodé. Budou Vám představeny orgánové a čakrové sestavy, sestavy na konkrétní oblasti, např. lymfa, klouby, bedra, detoxikace apod. Možnosti a bohatství, jež jóga nabízí jsou neuvěřitelně rozsáhlé, proto je budeme postupně odhalovat a poznávat. Součástí každé lekce je i úvodní slovo k danému tématu, protože si myslím, že je důležité nahlížet na vše z více směrů a perspektiv, a udělat si tak vlastní názor, poznatek, jak vše se vším souvisí. A závěrem bude
vždy relaxace, kdy se s přibývající praxí praktikující dostávají velmi často do hladiny Alfa a nádherně umocňují regeneraci organismu i psyché.

Pro koho je kurz?

Hatha jóga v jejímpodání je vhodná pro všechny. Pokud je nutné, začátečníkům pozici Elin upraví, aby byla pro ně příjemná a pokročilým nastaví tak, aby rozvíjeli a poznávali své možnosti.

Jak se přihlásím?

Kurz 10+1 lekcí si můžete vyzkoušet na úvodní lekci dne 4/4/2019. Kurz poběží od 1.dubna ve ČTVRTKY v 18:00 – 19:30 h s Elin.

Permanentka 10+1 stojí 1500 Kč, můžete si ji zakoupit u Elin, objednávejte emailem Masopustova.Lenka@seznam.cz .

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal