Hatha jóga s Elin

mapa není k dispoziciDatum - čas
24.10.2019
18:15 - 19:30

Místo konání
Jóga Ostrava

Kategorie


Hatha jóga

Jak říká Elin: „Každá pozice je dokonalá, když ji děláte správně a cítíte se v ní komfortně. Mým cílem je, ať víte, jakou pozici máte použít pro konkrétní účel, a kdy se jí raději vyhnete.“

Co se naučíte?

Jednotlivé lekce jsou tematicky různorodé. Budou Vám představeny orgánové a čakrové sestavy, sestavy na konkrétní oblasti, např. lymfa, klouby, bedra, detoxikace apod. Možnosti a bohatství, jež jóga nabízí jsou neuvěřitelně rozsáhlé, proto je budeme postupně odhalovat a poznávat. Součástí každé lekce je i úvodní slovo k danému tématu, protože si myslím, že je důležité nahlížet na vše z více směrů a perspektiv, a udělat si tak vlastní názor, poznatek, jak vše se vším souvisí. A závěrem bude vždy relaxace, kdy se s přibývající praxí praktikující dostávají velmi často do hladiny Alfa a nádherně umocňují regeneraci organismu i psyché.

Pro koho je kurz?

Hatha jóga v podání Elin je vhodná pro všechny. Pokud je nutné, začátečníkům pozici upraví, aby byla pro ně příjemná a pokročilým nastaví tak, aby rozvíjeli a poznávali své možnosti.

Jak se přihlásím?

Permanentka 10 vstupů stojí 1600 Kč, můžete si ji zakoupit u Elin, objednávejte emailem Masopustova.Lenka@seznam.cz a zašlete hned své fakturační údaje (jméno a adresa). Pokud chcete doklad pro pojišťovnu, napište to prosím do emailu. Poté můžete s fakturou přijít na hodinu, kde vám dá lektor vypsanou permanentku a doklad.

Kurz 10 lekcí začíná dne 26/9/2019 a poběží ve ČTVRTKY v 18:00 – 19:30 h s Elin.

DŮLEŽITÉ:
Permanentka platí vždy na 1 lektora na kteroukoliv jeho lekci a je nepřenosná. V případě Renaty a Honzy je možné kombinovat. Přečtěte si, prosím organizační detaily: http://www.vivaostrava.cz/p/jaktounaschodi a zde je, jak se k nám dostanete: http://www.vivaostrava.cz/p/jakseknamdostanete

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal