Jak si vytvořit dosažitelný domov v přírodě/ Ostrava

nahrávám mapu....Datum - čas
29.02.2020
10:00 - 18:30

Místo konání
Antakarana Ostrava

Kategorie


Jak si vytvořit dosažitelný domov v přírodě

aneb

MALÝ DŮM VE VELKÉ ZAHRADĚ

Celodenní seminář architekta Petra Hájka o přírodní architektuře a permakultuře zaměřený na správné řešení prostoru zahrady a domu. Nebudeme se učit jenom JAK, ale také CO potřebujeme a hledáme pro vytvoření vlastního životního prostoru. Kromě tří přednášek věnujeme prostor vzájemnému seznámení a zažijeme společně i kouzlo tohoto semináře – meditaci na prostor pro váš domov… Každá duše, která se inkarnuje na Zemi, vytváří kromě svého těla také svůj životní prostor. Ve společné meditaci nahlédneme, jaký prostor je pro Vaši duši přirozený a jaké signály Vám dává Vaše vědomí na cestě k Vašemu domovu.

Program

1. „Vztahy v prostoru a prostor ve vztazích“

O prostoru, o architektonické kompozici, o posvátné geometrii, o tom, jak spolu souvisí hmotná a nehmotná podstata existence, o psychologii a sociologii a o historickém vývoji vnímání těchto fenoménů.

2. „Rodová zahrada“

Přednáška o přírodních zahradách jako obytném prostoru pro život rodiny. Permakultura, udržitelnost, ekologie. Vnímání pozemku a projektování zahrady z hlediska čtyř živlů. Prvky a struktura permakulturní zahrady jako stavebnice přírodního domova.

3. „Osobní dům a desatero přírodní architektury“

Prostorové, konstrukční a tvůrčí principy přírodní architektury, jednoduché flexibilní a rostoucí osobní domy, umístění domu a propojení se zahradou, nový koncept rodinného bydlení v zahradě, základní možnosti přírodního stavitelství a udržitelných, šetrných a hospodárných technologií. Vize pro budoucnost, vesnička SoMA.

Přineste s sebou: PODLOŽKU NA PSANÍ, pastelky, tužku.

VSTUPNÉ 1200 Kč platba předem / 1700 Kč platba na místě

zakoupit si vstupenky můžete zde tlačítkem REGISTRACE. Kdo nemůže platiti kartou, pošlete nám e mail na peliskybrno@gmail.com
REGISTRAČNÍ PODMÍNKY:
Vstupné je nevratné a v případě nouze je přenositelná na náhradníka. Všechny aktuální informace najdete vždy na https://www.pelisky.org/aktualne
Prosím sledujte je.

Antakarana je krásné centrum s čajovnou, během akce bude možné si objednávat občerstvení, podívejte se na nabídku na web čajovny. Přestávky budou běhěm akce menší, kolem 13.hodiny jedna hodinová.

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal