Jaromír Nohavica // Vyprodáno

mapa není k dispoziciDatum - čas
24.08.2019
20:00 - 22:30

Místo konání
DK Poklad

Kategorie


Jaromír Nohavica

Letos opět v letním kině v Ostravě-Porubě zahraje ostravský bard, který svou písničkářskou kariéru odstartoval právě v DK Poklad. Vystoupí i se svými hosty: Robertem Kuśmierskim a Pavlem Plánkou.

‼️ VSTUPENKY ‼️

Vstupenky na koncert můžete pořídit už pouze prostřednictvím AMFIPASU (tj. přenosné permanentky na více akcí Amfifestu 2019). Více informací najdete na 👉 http://dk-akord.cz/akce/amfipas/ .
Amfipasy k zakoupení v Akordu nebo v Informačním centru Poruba.

DŮLEŽITÉ INFORMACE
📌 KONCERT JE NEPŘÍSTUPNÝ PRO DĚTI DO 15 LET !!!
📌 Koncert se koná za každého počasí.
📌 Maximální počet na osobu: 6 vstupenek.
📌 Vstupenky nejsou na konkrétní číslovaná místa. Diváci se po příchodu do amfiteátru usadí libovolně, kde bude volno. Přístup do amfiteátru od 19:00 hod.
📌 Doporučujeme sledovat naše weby a facebookové stránky – Akordu i Pokladu, kde budeme zveřejňovat další aktuální důležité informace a instrukce pro návštěvníky letních akcí v AMFI.
📌 V blízkém okolí Letního kina v Porubě je omezená kapacita parkovacích míst, doporučujeme použít MHD.Nejbližší velké parkoviště pro mimoostravské návštěvníky je podél třídy 17. listopadu pod VŠB-TU.
📌 Doporučujeme si s sebou vzít karimatku nebo deku pod zadek, sezení je na lavičkách. V případě, že bude pod mrakem, přibalte si raději pláštěnku, deštníky nejsou povoleny.
📌 Do amfiteátru platí zákaz vodění psů a jiných zvířat, zákaz vnášení zbraní, deštníků a jiných předmětů, které by mohly ohrozit ostatní návštěvníky nebo narušit průběh koncertu.
📌 Rovněž zde bude ZÁKAZ VNÁŠENÍ TVRDÉHO ALKOHOLU A NÁPOJŮ ČEPOVANÝCH DO KELÍMKŮ (pivo, kofola apod.).
📌 V hledišti AMFI platí ZÁKAZ KOUŘENÍ, to je povoleno na vyznačených místech.
📌 Zákaz se vztahuje i na děti v kočárcích.
📌 Návštěvníci pod vlivem alkoholu či jiných omamných látek nebudou do amfiteátru vpuštěni, případně z něj budou vyvedeni pořádkovou službou.

Koncert je dlouhý asi 2 hodiny a je bez přestávky.

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal