Jóga pro maminky s miminky Renatou H 10+1

mapa není k dispoziciDatum - čas
21.06.2019
10:15 - 11:15

Místo konání
Jóga Ostrava

Kategorie


Jóga pro maminky s miminky

Lekce jógy určená speciálně pro maminky s miminky. Lekce využívající klasické pozice jógy, dechová cvičení a relaxaci, zaměříme se na protažení i posílení svalů, vč. svalů pánevního dna břicha, povolených a unavených po porodu, součástí lekce aromaterapie. Cvičíme v malé skupince max. 8 maminek a miminek. Cvičí maminky ne miminka! :-), miminka mohou v klidu spinkat, hrát si, batolit se, můžete je kdykoliv průběhu lekce nakojit, nakrmit, utišit, proto se lekce bude vždy přizpůsobovat aktuálnímu stavu skupinky . potřeby a hračky pro miminka si vezměte svoje, ve studiu bude k dispozici omezený počet. Doporučujeme pro maminky až po 6 nedělí , v případě císařského řezu po 3 měsících po porodu. Doporučený věk dětí do 14 měsíců, dokud nechodí a neběhají. Na lekci samozřejmě můžete přijít i bez miminka, jen počítejte s tím že zde nemusí být atmosféra jako na klasické jógové lekci .

Lektor: Bc.. Renata Herbáčková (certifikovaný instruktor powerjógy, absolvent kurzů jin jógy a pricipů zdravého pohybu)

Co se naučíte?

Pracujeme s celým tělem, dechem naučíte se hlavně vnímat své tělo, jeho potřeby a individuality a necháte se unášet na vlně vlastního dechu. Uvolníte svaly a napětí které přináší každodenní starost o miminko a potkáte se s novými lidmi, osvěžíte sociální kontakty.
Není cílem použít naše tělo abychom se dostali do „pozice“ ale použít pozici abychom se dostali do našeho těla.

Pro koho je kurz?

Fyzická zdatnost ani předchozí zkušenosti s jógou nejsou podmínkou. Kurz je vhodný pro všechny osoby (zdravé), v případě, že máte jakékoliv zdravotní omezení nebo jste li těhotná konzultujte vhodnost cvičení nejprve s lékařem a upozorněte lektora před začátkem kurzu. Doporučujeme začít se cvičením po šestinedělí v případě normálního porodu nebo po 3. měsících po císařském řezu.

Jak se přihlásím?

Kurz 10 lekcí poběží od 12.dubna (úvodní hodina) v Pátky v 10.15 hod. Permanentka 10 lekcí stojí 1500 Kč, můžete si ji zakoupit u Renaty, objednávejte emailem renataherbackova@gmail.com .

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal