Jóga s muzikoterapií / prožitkový workshop / Poruba

nahrávám mapu....Datum - čas
13.10.2019
18:30 - 20:00

Místo konání
Sundara - pohybové studio

Kategorie


Jóga s muzikoterapií

Milí přátelé, připravili jsme pro Vás krásný, léčivý a harmonizující zážitek – jógu se živou hudbou – muzikoterapií.
Spojení pohybu – jemné jógy a vědomého dýchání s léčivým zvukem a vibracemi harmonizačních a relaxačních nástrojů je doslova živou medicínou pro naše tělo, mysl i duši. Přináší nám silné uvolnění… zklidnění… uvnitřnění… zastavení… naladění se na sebe a své tělo. Toto spojení pohybu a zvuku má silný očistný a léčebný účinek.
Prožitkovým workshopem Vás budou společně provázet dvě krásné láskyplné ženy, vynikající lektorky a průvodkyně světem jógy a hudby… Zuzka Kmeťová (Jóga) a Jana Johanna Ereanora (Muzikoterapie).

Hodinu budete praktikovat jemnou jógu (vhodné i pro naprosté jógové začátečníky) a vědomé dýchání za doprovodu živé hudby a potom si jí budete 20 minut užívat vleže. Posledních 10 minut je určeno na společné sdílení.

Před nebo po se můžete osvěžit lahodnou domácí bezovou limonádou, mátovým čajem, zeleným ječmenem a ovocem. 🙂

Přijďte s námi pobýt v tomto léčivém laskavém procesu v podporujícím prostoru naší milované Sundary.

Těšíme se na Vás!

Lenka, Zuzka, Johanka

Kdy: neděle 13.10.2019 18:30-20:00 h
Kde: studio Sundara, Dvorní 9, Ostrava-Poruba
Cena: 390 Kč (platba předem)
(v ceně je lekce jógy, muzikoterapie, občerstvení)

Počet míst je omezený, nutná rezervace a přihlášení na info@sundara.cz.
www.sundara.cz

Jana Johanna Ereanora
muzikoterapeutka, dotyková terapeutka, lektorka a sprievodkyňa

Pochádzam z nádhernej kopcovitej krajiny Slovenského Rudohoria. Samotu a prírodu som nevyhľadávala, pretože som v nej žila. Teraz samotu nevyhľadávam, pretože ju mám kedy potrebujem v sebe, ale za lesmy a kopcami už vychádzať musím, pretože žijem v meste.
Hudbu a hranie s tónmi, rytmami som milovala od mala – nenechala som sa odradiť ani tvrdou školou svojej pani učitelky v hre na klavír. Hudba je to, čo ma tvorí. Je zároveň mojím najväčším vyjadrením samej seba, vyjadrením Vás. Skrz vibráciu tónov, skrz farebnosť hudobných nástrojov prirodzeného ladenia, ako sú tibetské mísy, didgeridoo, šamanské bubny – môžem cítiť, vidieť, dotýkať sa a liečiť seba i Teba. Každé stretnutie s Tebou je obojstranne obohacujúce. Je to neustále objavovanie všetkého, čo sa nám páči aj nepáči.

Veľkými pomocníkmi k muzikoterapii sú milované japonské masážne techniky shiat-cu, aromaterapie a aromamasáže, vzájomná komunikácia na rôznych úrovniach, rituály, intuitívne tance. Možnosti spoločne vyraziť do prírody a zbierať bylinky, zahrať si na nástroje, chodiť bosky a nechávať si vzájomne priestor na to, čo je medzi nádychom a výdychom. Priestor na Život.

A keby niekto potreboval vedieť, čo mám vyštudované pomocou školstva – tak je to VŠ Pedagogická, obor: pedagogické poradenství a školský management v Olomouci. V tej samej škole i obor: muzikoterapie. Trojročné štúdium waldorfskej pedagogiky, antroposofickej medicíny a plno ďalších krásnych učení sa s fantastickými sprievodcami z Čiech, Slovenska, Nemecka, Rakúska, Poľska, Fínska, Švédska …

Majme krásny deň.

Zuzana Kmeťová
učitelka jógy (relax, hatha, a když je příležitost i těhu a s dětmi) 🙂

Jóga je pro mne synonymem poznání a svobody. Poprvé jsem ji okusila před 9ti lety, od té doby jsem na cestě. Ušla jsem jí kus, a se vší pokorou po ní procházím dál. Jsem učitelkou, ale také nadšenou studentkou jógy.

Praxi učitele jógy a všechny mé lekce dosud nejvíce ovlivňuje tradiční rádža jóga, a také poměrně méně známá filosofie jógové terapie. Na jednu stranu mám velký respekt z tradičních hodnot a vycházím z nich, na druhou cítím potřebu citlivě uchopit požadavky každého jedince a zabývat se individuální potřebou. Ač jsme vlastně všichni „stejní“, každý z nás je neopakovatelný originál (tělem i duší).

Mojí snad nejmladší láskou je relaxační jóga, kterou tvořím intuitivně přímo na lekcích v doprovodu snové někdy až meditativní hudby. Sama o sobě je jemná relaxační jóga vedena ve velmi pomalém tempu se zaměřením na jemné protažení, uvolnění celého těla, ale zejména relaxaci a pročištění na úrovni psychické. Vnímat propojení dechu a pohybu a jeho blahodárného účinku na celou bytost.

Propojení se živou muzikoterapií bude o to více intenzivnější a očišťující pro celou naši osobnost.

Tentokrát se velice těším na přenádherný živý zvukový doprovod krásné bytosti Johanky a naše společné intuitivní plynutí s Vámi!

S láskou
Zuzana.

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal