JOY RUN 2019 – Opava!

nahrávám mapu....Datum - čas
19.05.2019
9:00 - 20:00

Místo konání
Městské sady

Kategorie


JOY RUN 2019

Zúčastni se již 5. ročníku závodu ★JOY RUN★
Asistovaný běžecký závod s handicapovanými dětmi a mladými lidmi se uskuteční v neděli 19. května 2019 v Městských sadech v Opavě!

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
► ZÁKLADNÍ INFORMACE ◄

KDY: 19. května 2019 (neděle)
KDE: Městské sady v Opavě
V KOLIK: 10:00 hod.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
► ČASOVÝ HARMONOGRAM ◄
Závod:
10:00 – 11:00 Závod škol
12:30 – 13:30 Závod společností
15:00 – 16:00 Závod sportovních klubů
17:30 – 18:30 Závod veřejnosti
Přesný harmonogram závodů se ještě může změnit.
Harmonogram doprovodného programu (koncerty, vystoupení,…) bude upřesněn!

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
► ZÁVOD JOY RUN ◄

Celkem se poběží 4 závody:
– základní, střední a vysoké školy
– společnosti
– sportovní kluby
– veřejnost.

Při každém závodě bude na trati až 25 týmů. Tým tvoří 6 běžců + 1 handicapovaný (na speciálním sportovním vozíčku). Každý tým absolvuje trasu o vzdálenosti zhruba 6 km. Není podstatné, kdo doběhne první – vítězi jsou všichni, kdo se závodu zúčastní!

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
► KDO MŮŽE BĚŽET ◄

Kdokoliv, kdo si chce zasportovat a zároveň se chce podílet na pomoci druhým! Věřte, že pro handicapované děti, které absolvují závod s vámi, to bude neskutečný zážitek a to hlavně díky vám – běžcům! A to vám dá pocit, který slovy popsat prostě nejde. Však poznáte sami 🙂 Běhu se mohou zúčastnit lidé jakéhokoliv věku či pohlaví a to jak jednotlivci (závod pro veřejnost), tak také týmy (zakladní, střední a vysoké školy, sport. kluby, společnosti)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
► JAK SE PŘIHLÁSIT ◄

Na webu www.joyrun.cz (co nevidět bude aktualizována) ! Sleduj taky pozorně tuto událost, ať víš o všech čerstvých aktualitách!
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
► DOPROVODNÝ PROGRAM ◄

Kromě samotných běžeckých závodů bude v areálu Městských sadů v Opavě probíhat po celý den bohatý doprovodný program, při kterém si každý přijde na své. Je připraveno vystoupení několik a hudebních kapel, tanečních uskupení či sportovních nadšenců. Dále budou mít návštěvníci možnost vyzkoušet si různé netradiční sporty, workshopy a další zajímavé aktivity. Konkrétní podobu doprovodného programu přineseme již brzy – ale opět se máte na co těšit!

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
► NÁŠ CÍL ◄

Naším cílem je uspořádat pro handicapované děti a mladé lidi, jejich rodiny a širokou veřejnost sportovně-zábavný den plný nejrůznějších aktivit a pomoci tak k integraci handicapovaných do společnosti, zejména pak mezi své zdravé vrstevníky. Chceme dát těmto lidem možnost alespoň na jeden den zapomenout na svůj handicap. Při závodě JOY RUN nejde o to, kdo doběhne první. Vítězem je každý, kdo se závodu zúčastní! Akce má dobročinný charakter a jejím cílem je nákup speciálního sportovního vozíčku, který bude následně předán neziskové organizaci/ústavu, který pomáhá handicapovaným dětem. Navazujeme na úspěšné ročníky 2015, 2016 a 2017, 2018, kdy se nám díky závodům podařilo nakoupit celkem 10 speciálních sportovních vozíčků pro handicapované!
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
► KDO JSME ◄

Jsme skupina mladých, pozitivně naladěných lidí, kterým není lhostejný osud handicapovaných vrstevníků. Děláme maximum pro to, aby byl JOY RUN nezapomenutelným zážitkem a to nejen pro handicapované!
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
✰★✰ VÍCE INFORMACÍ ✰★✰

V případě jakýchkoliv dotazů či zájmu se jakkoliv na závodu podílet (partneři, doprovodný program, dobrovolníci,…) nás neváhej kontaktovat.

✆ 607 143 797
✆ 723 203 435
✉ info@joyrun.cz
www.joyrun.cz

Projekt je realizován za podpory mnoha skvělých partnerů, jejichž jména co nevidět zveřejníme!

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal