Koncert Patrika Kee / Ostrava / Poruba

nahrávám mapu....Datum - čas
18.02.2020
18:00 - 19:30

Místo konání
Sundara - pohybové studio

Kategorie


Koncert Patrika Kee

S velkou radostí Vás srdečně zveme na překrásný komorní koncert výjimečného zpěváka Patrika Kee, který tvoří hudbu a zpívá z momentálního navnímání prostoru.
Není žádné přípravy je jen teď a děje se něco strhujícího, něco co se dotýká všech zúčastněných, něco co odpovídá na otázky, něco, čemu říkáme spontánnost.
Nezapomenutelný léčivý koncert ve znamení energie klidu a souznění, propojení všech světů, které spolu navzájem v souladu splývají v jeden mužsko-ženský princip.
Pomoci klidných i dynamických proměn Patrikova zpěvu, který vrství svůj nebeský hlas za hlasem do nádherných atmosfér a souzvuků, kde si každý najde to své.

Patrik Kee je umělec, který dokáže během pár minut strhnout publikum velmi nenásilnou formou do úžasného světa jeho srdce, tónů, hudebních vln, ozvěn a nečekaných zvukových proměn.
Způsob, jakým Patrik Kee svou tvorbu na koncertech na posluchače přenáší, míří neomylně přímo do jejich srdcí a otevírá v nich bezeslovný rozhovor s jejich krásným vnitřním Já – sami se sebou.
Patrik k tomu dává bezmezný prostor a bezpečí. Jak to dělá? Jednoduše! Sám je totiž takový! Od milujícího otevřeného srdce do vašeho srdce. Mnohé z jeho melodií a písní totiž vznikají teprve až na pódiu, z okamžité atmosféry, z okamžitého pocitu či nápadu! Mnohé z nich proto už nikdy znovu neuslyšíte, neboť jsou jako pomíjivá mýdlová bublinka dílem momentálního okamžiku.
(Marek Ščotka)

Více o Patrikovi a jeho tvoření najdete na www.patrikkee.cz

Těšíme se na Vás milí přátelé a milovníci hudby 🙂

Lenka

Kde: studio Sundara, Dvorní 9, Ostrava-Poruba (tram rektorát VŠB)

Kdy: úterý 18.2.2020 18-19:30 h

Cena: 250 Kč v předprodeji do 11.2.2020, po tomto datu 300 Kč

Po přihlášení na info@sundara.cz platba v hotovosti na recepci studia Sundara nebo převodem na účet 2601498325 / 2010 FIO banka / do zprávy pro příjemce prosím uveďte své jméno a název akce.

Přihlášení a rezervace na info@sundara.cz. Počet míst je omezen.

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.https://www.facebook.com/events/2257283794564901/

iCal