Krátká videa pro Instagram a Facebook

nahrávám mapu....Datum - čas
01.08.2019
9:00 - 15:00

Místo konání
Laura coffee - Pražírna a Kavárna

Kategorie


Krátká videa pro Instagram a Facebook

Někdy místo fotky chcete dát na sítě video. Nemáte víc než mobil a po ruce jsou jen kolegové a nápad. Perfektní východisko pro tzv. „fresh obsah“ na sociální sítě! Budeme pracovat s Imovie, ukážeme si jak jednoduše stříhat videa, jejich délku i průběh tak, aby zaujaly. O zachycení pozornosti na internetu kráčí víc, než kde jinde. Jaké aplikace použít pro pořízení, kdy kterou vybrat, kde je umístit a jak se bude zobrazovat? Od aplikací na pořízení po aplikace na stříhání až po hashtagy k uploadu. Všechny podrobné informace: http://www.perspectiverelations.cz

Workshop je pro podnikatele i zaměstnance, kteří chtějí něčím oživit své sociální sítě, tvoří krátké návody nebo krátké propagace svých výrobků, ale i pro lidi, kteří chtějí mluvit do krátkých videí. Je určen pro trochu pokročilé marketéry, kteří už mají alespoň základní znalost, jak fotit a nahrávat videa.

Co musíte vzít s sebou: Ať chcete nebo ne, bez kvalitnějšího přístroje to nejde. Doporučuju Iphone od 7 nahoru, nebo jakýkoliv telefon, který hezky fotí a natáčí v dobré kvalitě. Pokud chcete být dobře připravení, stáhněte si do mobilu Imovie a kupte si mikrofon.

Naučíte se:

Typy dynamických médií
Jak a kdy použít video místo statického obrázku
Formáty, typy a sítě
Programy a appky pro natáčení a stříhání
Natáčení videí – celý proces
Čím natáčet a proč
Jak se liší videa na sítě a videa do televize
Videa jako čerstvý obsah pro sociální sítě
Živé vysílání
Jak nabídnout „sebe“ a „svůj produkt“ přes video na sítích
​​​​​​​___________________________________

Přihlášení:

Pro přihlášení pište email renata@vivaostrava.cz a prosím, hned pošlete své FAKTURAČNÍ ÚDAJE. Kurz zaplaťte prosím obratem. Počet míst je pro 15 účastníků.

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal