Křest knihy Alberta Čuby Herec k nepřežití

nahrávám mapu....Datum - čas
28.02.2020
16:00 - 16:50

Místo konání
Výstaviště Černá louka

Kategorie


Ano, čtete správně. Krom hraní, režírování, krocení zběsilých Tygrů a provozování Divadla Mír napsal Albert Čuba i vlastní knihu!

Jedním z vrcholů letošního Knižního festivalu Ostrava bude křest jeho knižní prvotiny Herec k nepřežití. Knihu pokřtí herec pražského Národního divadla Igor Orozovič, součástí události bude i autorské čtení Alberta a jeho kolegů z improvizační show Tři Tygři Štepána Kozuba a Robina Ferra. Úlohy moderátora se zhostí Tygr Vladimír Polák.

Po křtu budete mít jedinečnou příležitost si knihu zakoupit, a to včetně věnování od samotného autora. Kniha totiž půjde do prodeje až 1. dubna, tedy o více jak měsíc později.

Uvidíme se na výstavišti Černá louka 28. února v 16 hodin na Nakladatelské zóně!

_______________________________________________

O KNIZE:

To je takhle jeden herec naprosto k nepřežití…

Milana Nikla byste za kamaráda pravděpodobně nechtěli – je samolibý, netrpělivý, pro ostré slovo nejde daleko. A že by mu to nějak extra pálilo, to se taky nedá říct. Skoro to vypadá, že je mu navěky souzeno zůstat hercem lokálního významu, jenže jak je známo – štěstí se může usmát i na ty, kdo si to nezaslouží. A Milanovi se tak z ničeho nic začnou plnit sny.

Albert Čuba ve své literární prvotině odhaluje zákulisí provinčního divadla i každodenní problémy jeho herců. Činí tak na základě vlastních zážitků a s pořádnou dávkou humoru. Svým čtenářům názorně ukazuje, že aby se z člověka nestal morous, nesmí mu chybět nadhled. Herec k nepřežití je zkrátka zábavnou sondou do duše jednoho zneuznaného umělce a bez příkras odkrývá, co všechno obnáší život na prknech, která znamenají svět…

Knihu vydává nakladatelství Bílý Vigvam Jana Dvořáka a Vasiliose Chaleplise.

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal