Kurz aromaterapie a masáží miminek

nahrávám mapu....Datum - čas
18.03.2019
9:30 - 11:00

Místo konání
Centrum Lotos Ostrava

Kategorie


Kurz aromaterapie a masáží miminek

Přijďte načerpat informace o blahodárných účincích a technice masáží pro celou rodinu, užijte si s děťátkem chvíle plné doteků a vůní. Během dvou lekcí se naučíte masáž od hlavy až k patě včetně základů aromaterapie a doma pak můžete pokračovat v láskyplném doteku dle potřeb děťátka a rodiny. Těhotné ženy si vyzkouší imaginární masáž děťátka v bříšku a hmaty na panence. Na závěr setkání si namícháte voňavou směs pro domácí použití na děťátko, těhotné ženy se mohou touto voňavou směsí harmonizovat k porodu.
1. lekce
význam doteku, základní informace o masážích, účinky jednotlivých tahů, polohy při masírování dle věku děťátka, základy aromaterapie v péči o miminko a batole, základní rostlinné a éterické oleje, nácvik masáže dolních končetin, bříška a hrudníku.
2. lekce
aromalékárnička v těhotenství a pro miminko, prevence a léčba nemocí u dětí pomocí vonných esencí, reflexní terapie v kombinaci s vonnými oleji, míchání vonných směsí pro domácí použití, nácvik masáže horních končetin, obličeje a zad, motýlí masáže, lokální masáže při dětských trápeních, akupresura pro nejmenší.
Cena: 800 Kč za 2 lekce
V ceně jsou zahrnuty tištěné materiály, výroba masážní olejové směsi a bylinného balzámu. Voňavým setkáním Vás provede porodní asistentka a aromaterapeutka Kamila Pětvalská.

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal