Kurz Montessori domů 1 v Porubě – 2 část

nahrávám mapu....Datum - čas
17.02.2019
9:00 - 15:00

Místo konání
Sundara - pohybové studio

Kategorie


Kurz Montessori domů

Milé maminky, tatínkové, nastávající rodiče, pedagogové a učitelé,
srdečně Vás zveme na mimořádný kurz Montessori domů I pod vedením úžasné ženy a vynikající lektorky Mgr. Renáty Cholevíkové. Pro velký úspěch pořádáme již po třetí.
MONTESSORI DOMŮ 1
Pro nastávající rodiče a pro rodiče dětí 0-6 let
neděle 20.1.2019 (1 část) a neděle 17.2.2019 (2.část), 9-15:00 h

Co se na kurzu dozvíte?
Představení přístupu Montessori v aktivitách každodenního života tak, abyste rozuměli zásadám a mohli tak doma využívat veškerý potenciál nabízený jako nápady na internetu. Bez znalosti těchto zásad, principy Montessori obvykle nefungují, tak jak by měly. Praktické ukázky a předvedení jednoduchých Montessori hraček z domácí dílny a zároveň možnosti si je na místě vyrobit z věcí, které běžně najdeme doma a již je nepotřebujeme, nebo je můžeme dočasně postrádat.
Když pochopíte PROČ, budete se na své dítě dívat úplně jinak, s velkým obdivem a láskou, jak je tohle vaše malé stvoření dokonalé…
Mým cílem je seznámit rodiče se základními principy Montessori, které pomáhají připravit do života takové osobnosti, které budou samostatné, sebevědomé, odpovědné, dokáží se přizpůsobit změnám, které život přináší. Osobnost takového člověka je motivována k dalšímu vzdělávání a svým zodpovědným životním postojem se stává spolutvůrcem formování budoucnosti lidské společnosti.
Kurz zahrnuje: 2 lekce po 5 hodinách, ve skupince max. 12 účastnic, aby byl zachován individuální přístup a možnost řešení konkrétních situací či problémů. Každá lekce bude zahrnovat 2,5 hod. teorie a 2,5 hod. tvoření Montessori hraček, část materiálů je v ceně kurzu, část si donesete z domu. V průběhu kurzu se můžete poradit i nad řešením Vašich „domácích situací „s dětmi.

Cena celého kurzu: 1.590,- Kč
neděle 20.1.2019 (1 část) a neděle 17.2.2019 (2.část), 9-15:00 h

Kdo je Renata Cholevíková?
Mgr. Renáta Cholevíková – Životní optimista a nadšenec, pátrač životních souvislostí a podvědomých bloků, které nás brzdí na naší cestě ke štěstí. Poradce v oblasti komunikace, výchovy a mezilidských vztahů s kineziologickým zaměřením, lektorka Montessori kurzů. Dnes také máma šestiletého chlapce, která denně řeší nejrůznější situace, jako všichni rodiče.

Přihlášky na info@sundara.cz nebo 723 294 939. Počet míst je omezený.

Těšíme se na Vás 🙂

Renča a studio Sundara

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal