Ladislav Zibura: 40 dní pěšky do Jeruzaléma @Ostrava

nahrávám mapu....Datum - čas
06.12.2018
17:30 - 19:30

Místo konání
Divadlo Mír

Kategorie


40 dní pěšky do Jeruzaléma

ŽÁNR: Cestovatelská projekce / stand-up

Mladý poutník a spisovatel Ladislav Zibura se na podzim vrací do Ostravy. Přijďte se zasmát u příběhů, které jste možná ještě neslyšeli.

17:30 – 40 dní pěšky do Jeruzaléma
20:30 – Pěšky mezi buddhisty a komunisty (událost zde: www.bit.ly/mezibuddhisty)

ANOTACE:

Ladislav Zibura v létě 2014 sbalil svůj život do 12 kilogramů, hodil batoh na záda a vypravil se z Turecka pěšky do Jeruzaléma. Bez mapy a orientačního smyslu ušel 1 400 kilometrů napříč rozpálenou krajinou Turecka a Izraele, stanul pod Zdí nářků a prožil největší dobrodružství svého života. Jeho cesta je příběhem omylů, pozoruhodných setkání, šťastných i nešťastných náhod, puchýřů a opruzenin. Těšit se můžete na vyprávění cynického kavárenského povaleče, který vám svým laskavě nekorektním humorem dokáže, že poutník rozhodně nemusí být katolík, asketa ani nudný člověk.

O AUTOROVI:

Ladislav Zibura (26 let) je mladý novinář a cestovatel. Na pěších poutích (Řím, Santiago de Compostela, Jeruzalém, Nepál, Čína) už nachodil přes 5 000 kilometrů, další tisíce kilometrů najezdil na kole a stopem. O svých cestách napsal tři knihy, které se staly bestsellery (40 dní pěšky do Jeruzaléma, Pěšky mezi buddhisty a komunisty a Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii). Kromě psaní knih Ladislav také objíždí republiku s cestovatelskými projekcemi, které jsou založeny především na humoru a nadsázce. Publikum si Ziburu kromě jeho smyslu pro humor a rošťáckého šarmu oblíbilo především proto, že jsou jeho knihy krátké a plné obrázků.

VSTUPENKY:
170 / 140 (studenti, senioři, ZTP),
předprodej zde: www.bit.ly/ziburadojeruzalema

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal