Ladislav Zibura: Pěšky mezi buddhisty a komunisty @Ostrava

nahrávám mapu....Datum - čas
06.12.2018
20:30 - 22:30

Místo konání
Divadlo Mír

Kategorie


Pěšky mezi buddhisty a komunisty

ŽÁNR: Cestovatelská projekce / stand-up

17:30 – 40 dní pěšky do Jeruzaléma (událost zde: www.bit.ly/dojeruzalema)
20:30 – Pěšky mezi buddhisty a komunisty

Poutník, spisovatel a blonďatý rošťák Ladislav Zibura se na podzim vrací do Ostravy. Přijďte se zasmát u příběhů, které jste možná ještě neslyšeli.

ANOTACE:

Excentrický poutník Ladislav Zibura se na jaře 2016 vypravil do Himálaje, zapadlých nepálských vesnic a neprobádaných údolí čínských řek. Příběh jeho 1 500 kilometrů dlouhé pěší výpravy je svědectvím o jednoduchosti života a půvabu svobody, u kterého se budete smát od začátku až do konce. Ať už ho zrovna zatýká policie, trpí vysokohorskou nemocí nebo zachraňuje lidský život, princ Ládík vším proplouvá s neobyčejnou lehkostí. Nečekejte žádné popisy památek. Projekce je o Číňanech, Nepálcích a jejich životech.

O AUTOROVI:

Ladislav Zibura (26 let) je mladý novinář a cestovatel. Na pěších poutích (Řím, Santiago de Compostela, Jeruzalém, Nepál, Čína) už nachodil přes 5 000 kilometrů, další tisíce kilometrů najezdil na kole a stopem. O svých cestách napsal tři knihy, které se staly bestsellery (40 dní pěšky do Jeruzaléma, Pěšky mezi buddhisty a komunisty a Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii). Kromě psaní knih Ladislav také objíždí republiku s cestovatelskými projekcemi, které jsou založeny především na humoru a nadsázce. Publikum si Ziburu kromě jeho smyslu pro humor a rošťáckého šarmu oblíbilo především proto, že jsou jeho knihy krátké a plné obrázků.

VSTUPENKY:

170 / 140 (studenti, ZTP, senioři) předprodej zde: www.bit.ly/ziburamezibuddhisty

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal