Lekce Aerial Fit s Lucií Mičkovou Kovářovou | MOVE Dance Studio

nahrávám mapu....Datum - čas
21.05.2019
16:30 - 17:30

Místo konání
Cooltour Ostrava

Kategorie


Lekce Aerial Fit s Lucií Mičkovou Kovářovou

Tento kurz je celoroční, rozdělený na tři semestry, je potřeba absolvovat celý kurz a je určen pro všechny zájemce od 8 let.

3 semestr: od 2.4.2019 do 18.6.2019 (10 lekcí)
Lekce probíhají každé ÚTERÝ od 16:30 do 17:30 .

Naučíme Vás základní techniky šplhu, začneme v tzv. uzlu na nácvik základních pozic. Dále budeme pokračovat akrobatickými pozicemi ve vzduchu a nácvikem na složitější pozice. Lekce je rozdělena do tří částí. V první části je zahrnuto zahřátí celého těla a posilování na zemi či na šále. V druhé části budeme pracovat na šále, vždy zopakujeme pozice z předešlé hodiny a navážeme na další či složitější prvky, které pak budeme skládat do krátkých vazeb. Ve třetí části poté protáhneme celé tělo.

Lekce je koncipována jako kurz, abyste mohli zaznamenávat pravidelné pokroky a posuny na svém těle. Doporučujeme navštěvovat také čtvrteční lekci Flexi pro zvýšení flexibity celého těla a následné zvládnutí těžších pozic na šále.

Co na sebe: Přiléhavé a bavlněné tepláky (minimálně pod kolena) a triko s dlouhým rukávem. Na šálu se šplhá bez ponožek. Doporučujeme také mít sepnuté vlasy, dostatek pití a ručník na otírání v průběhu cvičení.

Upozornění: Prosíme, nenoste oblečení se zipy, cvočky či flitry, poškozují nám šály.

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal