Lekce Flexi s Lucií Mičkovou Kovářovou

mapa není k dispoziciDatum - čas
24.10.2019
16:15 - 17:15

Místo konání
Jóga Ostrava

Kategorie


Lekce Flexi s Lucií Mičkovou Kovářovou

Lekce Flexi u nás probíhají každý ČTVRTEK hned ve dvou variantách:
👉 pro DĚTI a mladší zájemce slouží lekce open age od 16:15 do 17:15
👉 pro DOSPĚLÉ kousky jsme připravili hodinu od 17:15 do 18:15

Trénink Flexi open age je určen pro děti od 8 let, které se věnují závěsné akrobacii, ale kurz je otevřen i úplným začátečníkům. Stejně tak je to v navazující Flexi lekci pro dospělé, na kterou jsou vítáni nadšenci všech výkonnostních kategorií, tanečníci i netanečníci.
Hlavním zaměřením těchto lekcí je zvyšování síly, zpevňování a následná flexibilita celého těla. Lekce Flexi fungují jako prevence proti svalovému poranění. Náplní hodiny je protahování svalů a zároveň snížení svalového napětí, také zvyšování kloubní pohyblivosti, pružnosti zad a současně i uvolňování psychické tenze. Jednotlivé hodiny se budeme soustředit buď na celé tělo nebo se zaměříme pouze na dané oblasti (nohy či záda). Nemusíte se bát, že vás lektorka bude tahat do krkolomných pozic, budete cvičit dle svých možností a schopností.
Lekce jsou koncipovány jako kurz, abyste mohli zaznamenávat pravidelné pokroky a posuny na svém těle.

Co na sebe: Pohodlné triko, legíny, ponožky. Doporučujeme také mít sepnuté vlasy, dostatek pití a ručník na otírání v průběhu cvičení.

Cena:
jednotlivý vstup: 110 dospělý/100kčstudent/90JKO
Permanentka:
11lekcí 3.10. do 12.12. 2019
Dospělý:1100kč
Student:1000kč
JKO: 900
Zvýhodněné vstupy se závěsnou akrobacií
Dospělý 1000kč
Student 900kč

přihlášky zde vy události a nebo na emailu lets@moveostrava.cz

O LEKTORCE LUCII KOVÁŘOVÉ MIČKOVÉ:
Lucie se závěsné akrobacii věnuje od roku 2012 a pedagogice v tomto oboru od roku 2015. Stále se v oboru vzdělává například na workshopech závěsné akrobacie s Cirk la Putykou, či pražským Cirqueonem. Vystudovala Janáčkovu konzervatoř a gymnázium v Ostravě, obor gymnázium s tanečním zaměřením. Je členkou MOVE Dance Company, kde ji můžete vidět v choreografii Anny Jirmanové „Snílci“.

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal