Letem světem s Erasmem+

nahrávám mapu....Datum - čas
14.01.2019
17:00

Místo konání
Centrum PANT

Kategorie


Letem světem s Erasmem+

Program Erasmus+ dlouhodobě významně přispívá ke vzájemnému kulturnímu porozumění a stal se již neodmyslitelnou součástí studentského života. Večera věnovanému tomuto mobilitnímu programu s mezinárodní působností se zúčastní zástupci obou ostravských univerzit, kteří nejen studenty, ale i širokou veřejnost seznámí se všemi příležitostmi, jež Erasmus+ a mobilitní programy obecně nabízí.

Přítomni budou také zástupci společnosti SIEMENS, kteří představí benefity zahraničních zkušeností a rozšířených jazykových dovedností na pracovním trhu.

Nebudou chybět ani cestopisně laděné prezentace zkušených studentů, kteří již v rámci programu Erasmus+ a dalších mobilitních programů absolvovali odbornou stáž či studijní pobyt v různých koutech světa. Večer doplní zahraniční studenti, díky nimž dostanou návštěvníci možnost okusit mimo jiné i tradiční kuchyni rozmanitých kultur.

Nenechte si ujít poutavé povídání o životě v Jižní Koreji, studiu v Rusku, Polsku a dalších zemích! Srdečně zveme všechny zvídavé studenty, nadšené cestovatele, dobrodruhy, gurmány i širokou veřejnost!

Vstupné je dobrovolné.

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal