Letní kino na Jihu I / Bohemian Rhapsody

nahrávám mapu....Datum - čas
30.07.2019
21:00 - 23:00

Místo konání
fotbalové hřiště, vedle Vodního areálu Ostrava-Jih

Kategorie


Letní kino na Jihu

VSTUP ZDARMA
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Kromě nezapomenutelného filmového zážitku pro vás bude připravené i skvělé občerstvení, které připraví Restaurace K-TRIO.

K sezení budou k dispozici stoly a lavičky, počet míst je ovšem omezen, proto si můžete pro své pohodlí přinést piknikové deky, karimatky či sportovní křesílka.

Areál hřiště se otevře již ve 20.30, promítání začne ve 21.00
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Bohemian Rhapsody
Životopisný / Drama / Hudební

Velká Británie / USA, 2018, 134 min

Režie: Bryan Singer, Dexter Fletcher
Hrají: Rami Malek, Lucy Boynton, Gwilym Lee, Ben Hardy, Joseph Mazzello, Aidan Gillen, Allen Leech, Tom Hollander, Mike Myers, Aaron McCusker, Meneka Das, aj.

Film Bohemian Rhapsody je oslavou rockové skupiny Queen, jejich hudby a především Freddieho Mercuryho, který svou tvorbou i životem vzdoroval všem myslitelným stereotypům, díky čemuž se stal jedním z nejvýraznějších umělců na světě. Snímek mapuje raketový vzestup nekonvenční skupiny prostřednictvím jejich revolučního zvuku a ikonických písní, jako jsou „We Will Rock You“, „We Are the Champions“ nebo právě „Bohemian Rhapsody“. Jejich příběh začíná bleskovým startem, pokračuje neřízenou životní spirálou a vrcholí nezapomenutelným, strhujícím vystoupením na koncertu Live Aid v roce 1985. Na jeho pódiu Queen v čele se rtuťovitým Freddiem předvedli jednu z největších show v historii rocku. Jejich hudba byla a stále je ohromnou inspirací pro celý svět.(CinemArt)

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal