Letní škola tance v Holosu

nahrávám mapu....Datum - čas
18.08.2019 - 24.08.2019
16:00 - 19:00

Místo konání
Holos Centrum

Kategorie


Letní škola tance

Týdenní workshop originálních latinsko-amerických a standardních tanců pro každého ve věku od 15 do 100 let, kdo tančí nebo chce s tancem začít!

Latinu vás letos budou učit mistři světa v salse – Kuba Mazůch se svým týmem tanečníků z MG Dance. Výuky standardních tanců se zhostí vynikající pedagog a tanečník mezinárodní třídy Milan Hrabánek z TŠ Holos. Lektoři se prostřídají v obou skupinách, abyste si odnesli maximum informací, dovedností a zážitků.

Skupina 1: Párové originální latinsko-americké a standardní tance (neděle – sobota)
Cena: 6400 Kč s ubytováním ve dvou a třílůžkových pokojích
5900 Kč bez ubytování nebo s ubytováním ve vlastním spacáku
Cena zahrnuje: 6 hodin výuky denně, celodenní domácí strava, ubytování, zábavný a pohybový program, vstupné do botanické zahrady nebo muzea.

Skupina 2: Latina pro ženy – sólo latinsko-americké tance ve všech formách (středa 15:00 – sobota 19:00)
Čtyři dny aktivního tance pro ženy v Kulturním a společenském centru Holos v Opavě-Vlaštovičkách.
Cena: 2400 Kč bez ubytování i stravy. (Možno dokoupit individuálně.)

Lektoři MG Dance:
Jakub Mazůch: finalista MS v latinskoamerických tancích, stříbrný medailista ze Světových her, vítěz Světových tanečních her v trojici karibských tanců – salsa, merengue, bachata, mistr Evropy v salse a 3.na MS v salse. Zakladatel taneční školy MG Dance, tvůrce projektu Dance For People, Největší taneční Karibik party v Ostravě, tanečník NDM a hlavní protagonista tanečního pořadu Rytmix na ČT: D
Tomáš Szabó: tanečník a lektor tanečního studia MG Dance, profesionální tanečník v salse v kategorii Pro-Am, milovník latinskoamerických rytmů a také afrického tance Semba. Vyučuje zejména individuální lekce pro dámy, slečny, ženy ať v latinskoamerickém či společenském rytmu. Choreograf spousty svatebních tanců.
Hana Szabó: tanečnice a lektorka tanečního studia MG Dance, milovnice latinskoamerických rytmů a a také speciálně afrického tance z Angoly – Kizomba. S Jakubem Mazůchem vede pravidelně taneční lekce salsy, bachaty, merengue, ale také hodiny společenských tanců.

Lektoři TŠ HOLOS:
Milan Hrabánek: Tanečník mezinárodní třídy, choreograf, pedagog, zakladatel a vedoucí Taneční školy Holos. Vyučuje v Holosu Večerní taneční pro dospělé i Taneční klub.
Barbora Hrabánková: tanečnice, lektorka, miluje karibské tance a vyučuje v Holosu kromě párových tanců také Lady Styling – sólo tanec pro ženy.

Co na Vás čeká?
Vynikající podmínky – kvalitní taneční parket, příjemné prostředí Holos Centra, relaxační zahrada, domácí strava, pohodlné ubytování, kuchyň s kachlovými kamny, video ukázky, výborná hudba s možností přehrání pro trénink, závěrečný slavnostní večer… a my, lektoři.

Ubytování:
ve dvou a třílůžkových pokojích v Holos Centru nebo ve společném prostoru ve vlastním spacáku, případně pro romantiky ve vlastním stanu na zahradě.

Co si vzít s sebou?
Dostatek oblečení pro trénink, boty na tanec (taneční, piškoty nebo plátěnky), psací potřeby a blok, vaši oblíbenou hudbu, nějakou tu hračku na mazlení, třeba i kolo, dobrou náladu a výdrž.

Závěrečný slavnostní večer:
Na závěr našeho letního tanečního pobytu ukážete nám, Vašim blízkým a místním vše to, co jste se naučili. Čeká na Vás možná i první taneční soutěž – „O Vlaštovský škrpál“. Proto si přibalte i něco extra na sebe, fantazii se meze nekladou. Slavnostní večer začíná v sobotu 24. 8. 2019 v 17 hodin v sále Holos Centra. Fanoušci, rodiče a kamarádi jsou srdečně zváni. Kdo chce, může přespat do neděle, uděláme si večer táborák, budeme zpívat, bavit se…

(text pořadatele)
Přidejt se k akci na Facebooku.

iCal