LiStOVáNí.cz: Bitevní pole (Jérôme Colin)

nahrávám mapu....Datum - čas
15.04.2020
20:30 - 21:30

Místo konání
Centrum PANT

Kategorie


LiStOVáNí.cz

Dubnové Listování s Lukášem Hejlíkem bude stát opravdu zato!!!

Je mu čtyřicet a jeho syn je v pubertě. A on se z toho může zbláznit. Stalo se to prostě jednoho dne, kdy jeho dítě začalo práskat dveřmi, nosit špatné známky a odpovídat nanejvýš slovem: nepruď. Věda tvrdí, že jsou v tom děti nevinně, ale stejně — nic horšího než puberťáka digitálního věku pánbůh ještě nestvořil. Nutné je si ovšem přiznat, že pro stejného puberťáka není nic horšího než rodič. To bitevní pole je puberta a všichni jsou na pokraji zoufalství. V hlavní roli tu bojuje Lukáš Hejlík, kterému bylo čtyřicet.

Účinkují: Lukáš Hejlík a Pavla Dostálová (alternuje Věra Hollá)

Vstupné 150 Kč

Předprodej vstupenek
On-line na GoOut:
https://goout.net/cs/divadlo/listovani-bitevni-pole/rppmf/+qkdeq/

On-line na OstravaInfo
https://www.ostravainfo.cz/cz/akce/ostatni/138342-listovani-cz-bitevni-pole-jerome-colin.html

a fyzicky na pobočkách Ostravského informačního centra a v Kavárně PANT

Projekt LiStOVáNí, cyklus scénických čtení, si vzal na sebe neskromný úkol – představovat každý měsíc zajímavé, aktuální knihy, které se objevují na trhu. Vybraní autoři a jejich dílo či přímo specifická kniha jsou pak před diváky interpretováni v podobě scénického čtení. Jde vždy přibližně o hodinové divadelní vystoupení, ve kterém je přenášen děj knihy, jazyk autora a atmosféra dané literatury na obecenstvo, které se v čele s mladou generací ve světě oproštěném od kultury a literatury vrací zpět k tomu, co tu bylo první – knize. Nejde o nějaké fanzinové čtení oblíbených pasáží, jde o dýchající představení s rekvizitami, kostýmy, hudbou, začátkem a koncem.

—————————-
Mediální partneři Centra PANT:
Magazín Patriot; Časopis Program; Ostravan.cz – Deník pro kulturu a umění

Za podporu programu Centra PANT děkujeme:
Statutárnímu městu Ostrava, Zastoupení Evropské komise v ČR, Česko-polskému fóru MZV ČR, Polskému institutu v Praze a firmám Fortemix produkce, ČEPS, MEGABOOKS CZ, Direct pojišťovna a Past production

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal