Loučení s létem – prodloužený seminář holotropního dýchání

nahrávám mapu....Datum - čas
29.08.2019 - 01.09.2019
17:00

Místo konání
Holos Centrum

Kategorie


Loučení s létem

Zážitkový skupinový seminář holotropního dýchání pro práci na sobě a hlubší sebepoznání. Dvojité holotropní dýchání, holotropic live music, šamanismus, bubnování, indiánská sauna.
V rámci transpersonální psychologie vede MUDr. Milan Hrabánek, žák prof. S. Grofa a členové jeho týmu.

Pozor! Seminář je určen jen pro osoby, které už mají za sebou alespoň jeden proces holotropního dýchání.

Zveme vás na výjimečný seminář, který děláme jen jednou v roce, a který si získal u „dýchačů“ velkou oblibu. Co je na něm tak zvláštního?

Seminář začíná již ve čtvrtek odpoledne v 17 hodin, závěr je pak v neděli odpoledne. Ve čtvrtek se seznámíme a naladíme, uděláme oheň, v pátek nás už čekají dvě kola holotropního dýchání – během pátku tedy každý jednou dýchá, jednou sittruje. V sobotu dopoledne je třetí kolo holotropního dýchání – tentokrát na živou hudbu, kterou tvoří naši muzikoterapeuti a také sitteři – Holotropic LIVE. Odpoledne připravujeme potní chýši, která je programem sobotního večera. V neděli dopoledne je pak čtvrté kolo dýchání – opět Holotropic LIVE. Následuje sdílení a závěr semináře.

Program je opravdu nabitý a není zde čas na teoretickou přípravu, proto umožňujeme účast pouze lidem, kteří už mají za sebou alespoň jeden proces holotropního dýchání.

Ubytování je jako obvykle možné na matraci ve vlastním spacáku, případně ve stanu na zahradě a nabízíme také možnost si rezervovat za 200 Kč/noc postel ve dvou a třílůžkových pokojích se společnou koupelnou.

Stravování z vlastních zásob, každý máme při semináři jiné potřeby, k dispozici je pro vás plně vybavená kuchyně. Drobné občerstvení jako obvykle zajišťujeme.

S sebou věci jako na ostatní semináře + chrastítka, bubínky, bubny, tyčinky, zvonítka, a další – využijeme v holotropic live, šamanské masky ze seminářů „Šamaniky“, mandaly pro „mandal show“.

Seznamte se prosím před přihlášením s důležitými informacemi o technice holotropního dýchání, které najdete na našich stránkách zde: www.holos.cz/holotropni-dychani

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal