Meditace Mohendžodáro s Věrou

nahrávám mapu....Datum - čas
01.12.2019
17:00 - 20:00

Místo konání
SPORT Perfekt OPAVA

Kategorie


Meditace Mohendžodáro

Meditace Mohendžodáro v kruhu žen

Meditace s aktivní a relaxační částí laděné speciálně pro ženy. Uvolňují tělo, psychickou a emocionální zátěž, podporují detoxikaci a léčení organismu. Každá meditace tvoří malou terapii. Všechny techniky jsou jemné a laskavé, naladěné na hluboké vnitřní potřeby ženy. Setkání vám přinesou osvěžení, nové inspirace, výraznou podporu v každodenním životě.

Pravidelná nedělní setkávání v ženském kruhu s jedinečnými meditacemi Mohendžodáro.

Seznámíte se postupně s těmito meditacemi:

Meditace Tvořivé dětství pomáhá doprožívat potřeby z dětství, zvláště podporuje tvořivost a schopnost objevovat nové věci, léčí dogmatickou výchovu a pomáhá rozvíjet mysl a mozek. Podporuje život a umění si hrát. Člověk je schopen se postavit čelem ke každé životní situaci.

Meditace Laskavé sebepřijetí otevírá nejdůležitější vztah člověka, tím je vztah k sobě samému. Partnerský vztah nikdy nemůže být funkční bez lásky člověka k sobě. Meditace otevírá schopnost citového vyjadřování a přijímání sebe sama bez destruktivního sebehodnocení.

Meditace Imunitní posílení podporuje životní sílu a imunitu, meditace je vhodná jako dlouhodobý lék k chronickým nemocem, odstraňuje zatěžující psychické kódy, ulehčuje tkáním. Odstraňuje nedůvěru člověka k sebeléčení organismu.

Meditace Umění se prosadit odstraňuje strach z existenční nejistoty, podporuje schopnost se prosadit pomocí psychické síly vnitřního muže, ale rovněž pomocí vnitřní ženy. Učí nenechat se odradit vlastními chybami a počítat s nimi jako s přirozenou součástí sebe sama.

Meditace Otevření se intimitě deprogramuje sexuální potlačení a strach z blízkosti a intimity. Léčí ztuhlé tělo, které je pod vlivem různých emocionálních zranění. Otevírá vztah k sobě a k sexuálním projevům jako lidským a přirozeným, otevírá autentičnost a nevinnost.

Na každém setkání budou meditace vhodně tematicky doplněny.
Je možné přihlašovat se na jednotlivá setkávání nebo chodit na celý cyklus. Vřele doporučuji absolvovat jako celek, jako terapii s významnými pozitivními účinky na ženské zdraví.

Termíny pro 5 setkání neděle od 17:00-20:00 hod

Neděle 8.9 Meditace Tvořivé dětství
Neděle 6.10 Meditace Laskavé sebepřijetí
Neděle 10.11 Meditace Imunitní posílení
Neděle 1.12 Meditace Umění se prosadit
Neděle 15.12 Meditace Otevření se intimitě

Cena 1 setkání 490,-Kč
BONUS v případě, že si předplatíš všech 5 setkání máš 1 setkání ZDARMA
Cena 5 setkání 1960,-Kč

Setkání bude pobíhat v malé skupince žen. Doporučuji se přihlásit předem. Přihlášky vera@sportperfekt.cz

Na cestě meditací Vás bude provázet mentorka ženských meditací Věra Hrušková
www.verahruskova.cz

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal