Mohendžodáro – tantra jóga pro ženy s MUDr. Janou Šťávovou!

nahrávám mapu....Datum - čas
22.09.2019
8:00 - 15:30

Místo konání
Sundara - pohybové studio

Kategorie


Tantra jóga pro ženy

Milé ženy,
srdečně vás opět zveme na celodenní seminář s Mohendžodárem s úžasnou MUDr. Janou Šťávovou!
Zvládnutí tantrické jógy má mnohostranný užitek. Znamená to cítit se dobře ve vlastním ženském těle. Svěží, mladistvá, se zdravým a aktivním pánevním dnem. Zlepšuje se sexualita, plodnost, harmonizují estrogeny, kultivuje se ženství, uvolňuje psychika.

Tento typ speciální jogy pochází z dávné indické tradice a do ČR jej dovezla a celý systém výuky zahájila MUDr. Monika Sičová v Osho centru Lažánky již roku 2002. Samotný název Mohendžodáro je konkrétní geografickou oblastí na území dnešního Pákistánu.Zde se nacházejí ruiny dávné tantrické civilizace, dnes chráněné UNESCO.
Cvičení je jednoduché, není omezeno věkem ani žádnou předchozí zkušeností s jógou. Na základních kurzech se naučíme, jak vybudovat dostatek energie v pánvi a naučíme se ji rozvádět po těle. Projdeme si první 4 asány, které tvoří Mateřský okruh Mohendžodáro a pracují s aspekty naší vnitřní ženy.

Tantra znamená propojení energii a vědomí-meditace. Proto jsou jednotlivá setkání vždy doplněna o jednu hodinovou Osho meditaci.
Ze začátku není naše pánevní dno zvyklé na intenzívní práci, proto je program prokládán doplňkovými technikami, které rozvíjejí naši citlivost a vnímání: tanec, muzikoterapie, práce s produkty Aura – somy, šamanské techniky, čtení energie, joga smíchu, základy vědomého doteku a jednoduchých relaxačních masáží.

Termín: neděle 22.9., 20.10., 10.11. a 8.12.2019
8 – 15:30 s pauzou na oběd

Přihlášky na www.sundara.cz nebo na info@sundara.cz. Počet míst je omezen.

Lektorka: MUDr. Jana Šťávová, Navala, Šťavnatá žena a Ženská umění jsou moje značky. Své zkušenosti čerpám z víceletých tantrických výcviků Sarity Johna Hawkena, školy Mohendžodáro, tréninku OSHO meditací, šamanismu, bioenergetiky a čtení energie se Sugando. Vedu ženy k laskavému přístupu k sobě, důvěře ve vlastní intuici a možnostem samoléčby. 11 let provázím skupiny i jednotlivce + 31 let lékařské praxe.

֍ Sundara z. s.
Dvorní 756/9
708 00 Ostrava-Poruba
info@sundara.cz
www.sundara.cz
www.facebook.com/sundara.cz
www.instagram.com/studiosundara

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal