Muzikoterapie s thajskými masážemi

mapa není k dispoziciDatum - čas
24.04.2019
18:00 - 19:30

Místo konání
Jóga Ostrava

Kategorie


Muzikoterapie s thajskými masážemi

Zvuk je nejmocnější sílou vesmíru. Příjďte si vychutnat dvojité uvolnění. Nádherná muzikoterapeutická skupina Ereanora v čele s Jana Johanna Ereanora , a dva thajští terapeuti Renata Ptáčníková a Jan Dvořák. Jeden z nejoblíbenějších workshopů, kdy si v leže vychutnáte sílu intuitivně vytvářeného zvuku různých nástrojů spolu s thajskou masáží.

Člověk si často nevšimne, co probíhá v jeho těle a co cítí. Kontakt s tělem i pocity se občas vytratí a tak hledáme v dobách dávných, ve starých učeních, a moudrosti předků, na co už jsme dávno zapomněli. Thajská masáž je královnou všech masáží. Živago, její zakladatel, byl doktorem samotného Buddhy. V Thajských klášterech si ji mniši předávají z generace na generaci. Když onemocní Thajský král, masírují ho téměř desítky hodin, aby se uzdravil. Thajská masáž je spojením meditace, indické jógy a akupresury. Léčebné použití thajské masáže se neomezuje jen na pohybový systém. Výborné efekty jsou u bolestí zad a hlavy, vyčerpání, stresových poruch a psychosomatických obtíží. Dobré efekty má i na panické poruchy a únavový syndrom.

Muzikoterapie s thajskými masážemi není vhodná pro těhotné ženy, lidi po operaci a s akutními zdravotními obtížemi.

Cena 399 Kč/osobu, zašlete své fakturační údaje (jméno a adresa) emailem pro REZERVACE: ahoj@vivaostrava.cz
S sebou si prosím vezměte oblečení na jógu. Na místě k zakoupení káva z Laura coffee – Pražírna a Kavárna, Vincentka, čaj. Příjďte o 15 min dříve :).

Muzikoterapie: skupina Ereanora, Jana Johanna Ereanora
Thajská masáž: Renata Ptáčníková Jan Dvořák

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal