Nataša Novotná: Gaga dancers.people

mapa není k dispoziciDatum - čas
17.06.2020
18:45 - 19:45

Místo konání
MOVE Dance Studio

Kategorie


Gaga dancers.people

Nataša Novotná se opět vrací do Ostravy a protože gaga má smysl dělat pravidelně, zapiště si do diářů rovnou šest workshopů, na kterých byste neměli chybět!

Gaga je pohybová řeč vyvíjená v průběhu let Ohadem Naharinem/ IL, paralelně s jeho prací choreografa a uměleckého ředitele souboru Bathseva Dance Company. Jazyk Gaga v základu vychází z víry v uzdravení, dynamiku a neustále se měnící sílu pohybu.

Lekce Gaga trvají jednu hodinu a učí je tanečníci v úzké spolupráci s Ohadem Naharinem. Lektoři vedou účastníky pomocí série evokativních instrukcí, které postupně vystavějí jednu na druhou. Spíše než kopírovaní určitého pohybu, je každý z účastníků veden k aktivnímu prozkoumání daných instrukcí, tak aby každý sám nebo každá sama objevili vlastní interpretaci daných informací a uměli je přizpůsobit úkolu .
Gaga/people lekce nabízí účastníkům kreativní rámec k propojení s vlastním tělem a představivostí, zvýší povědomí o vlastní fyzikalitě, zlepší ohebnost a výdrž a ve vstřícné a příjemné atmosféře dají zažít radost z fyzického pohybu.
Oblékněte si pohodlné oblečení, ponožky nebo buďte naboso.
Doporučujeme vzít si sebou láhev vody a ručník k použití po lekci.

Gaga/people lekce jsou otevřené všem nad 16 let věku, bez ohledu na jejich předchozí zkušenost s tancem či pohybem.

Cena: 180 Kč pro dospělé, 150 Kč pro studenty včetně JKO
Rezervace na emailu jana@cooltourova.cz

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal