Neziskovka v černých číslech

mapa není k dispoziciDatum - čas
28.01.2020
17:00 - 19:00

Místo konání
Impact Hub Ostrava

Kategorie


Neziskovka v černých číslech

Diskuzní setkání na téma, které řeší mnoho organizací v České republice. Pozvali jsme jak zástupce neziskových organizací, tak lidi z byznysu. Společně se pokusíme objasnit, jaké možnosti společensky prospěšné firmy v dnešní době mají, jak nad udržitelností vůbec přemýšlet a jaké kroky k dosažení nezávislosti podniknout.

DISKUTOVAT BUDOU:
➡️ Manu Chilaud – Founder, Iglou CZ
Říká o sobě: „Více než 20 let působím ve světě výroby. Řídil jsem několik továren v Česku, Francii a Polsku. Zároveň jsem vedl velký brownfield projekt v Havířově. Jsem spoluzakladatel projektu Iglou CZ – nouzové přístřešky pro lidi bez domova.”

➡️ Petra Petrušková – Founder, Lumpíkov a Ready Woman
Má zkušenosti s náborem lidí, vedením týmu, vzděláváním dospělých, FB marketingem, řízením projektů, s mezinárodní spoluprací a nakonec založila neziskovou organizaci Lumpíkov.

➡️ Sabina Poukarová – Founder, Jarošův statekNa statku má na starosti fundraising, řízení projektů, vytváření tematických programů, vedení exkurzí a správu webu. A mimo jiné je licencovaná chovatelka koní.

Vstupné je zdarma, registrace nutná, ale blesková:
http://bit.ly/neziskovkavčernýchostrava.

Akce proběhne v rámci akceleračního programu pro neziskovky a společensky prospěšné podniky Impact Hub Impact First.
➡️ https://impactfirst.impacthub.cz/ ⬅️

Na akci se mimo jiné dozvíte o možnostech Sociálního bankovnictví České spořitelny. Máte zájem o rozvoj své organizace? Napište nám na impactfirst@impacthub.cz!

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal