Okýbachi + Živa – world music-acoustic

nahrávám mapu....Datum - čas
31.01.2020
19:30 - 23:30

Místo konání
Rock Hill music club

Kategorie


Okýbachi + Živa

Okýbachi je originální akustické duo, které ve své autorské tvorbě propojuje prvky worldmusic, minimalismu, folku, rocku, blues, jazzu. Naše hudba je stylově a nástrojově pestrá, energická, velmi dynamická s výlety i do zamyšlených poloh. Dáváme do vystoupení plné soustředění a vášeň a svou radost z hudby přenášíme na naše posluchače. Návštěvníci našich koncertů charakterizují naši hudbu jako nezaškatulkovatelnou a zároveň velmi zajímavou a inspirativní.
Zpíváme a hrajeme na akustickou kytaru, ukulele, foukací harmoniky a řadu zajímavých převážně etnických nástrojů jako metalofon, bubny daf, doumbek, liquid udu a sundrum.
okýbachi world music-acoustic / Raškovice
https://bandzone.cz/okybachi

ŽIVA
Jsme ženské vokální hudební uskupení. Zpíváme rády a často. Naše cesta začala čistou hlasovou improvizací, společným sdílením přítomnosti ve zpěvu. A jak jsme zpívaly, najednou se z hlubin začaly rodit písně, kterým jsme začaly dávat ucelený tvar. Jsou to písně naše, ale přesto nejsou naše. Jsou to písně lidové a tak bychom je chtěly sdílet s vámi- s lidmi. Vypustit je k vašim srdcím, aby si hledaly svoji vlastní cestu světem. Zpíváme rády a často, protože zpěv promlouvá od srdce k srdci, přímo a upřímně. Rády také oživujeme lidové písně našich předků z různých koutů světa, protože je v nich skrytá moudrost, která nás posiluje. Zpíváme rády, protože je to pro nás smysluplné. Jsme dvě a někdy je nás víc.
Živa alternative-folk / Ostrava
https://bandzone.cz/_94174

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal