Omlazující jóga s Renatou

mapa není k dispoziciDatum - čas
17.10.2019
8:00 - 9:00

Místo konání
Jóga Ostrava

Kategorie


Omlazující jóga

Omlazující jóga je jednou z náročnějších, se silným detoxikačním a omlazujícím dopadem na celé tělo. Je složená ze starých indických, tantrických, thajských (buddhistických) a tibetských technik. Zpíváme i mantry, protože zvuk je největší silou vesmíru. Tančíme tantrický tanec, občas trochu povídáme a ukazujeme si omlazující a ozdravné techniky.

🌸Každá žena může být krásná. Pojďme se naučit asany, techniky, mudry a mudry mládí!
Omlazující jóga vám může pomoci ke:
📍1. štíhlé postavě
📍2. odstranění hlenu ze střev
📍3. zrychlení metabolismu
📍4. zvýšení svalové hmoty
📍5. odstranění bolesti zad
📍6. omlazení organismu
📍7. opravy štítné žlázy
📍8. úprava menstruačního cyklu do rovnováhy
📍9. okysličení krve
📍10. redukce vrásek
📍11. zvýšení hodnot ženských hormonů
📍12. nejdříve psychický detox, poté energie, klid a mír
📍13. otevření srdce
📍14. zvýšení funkce nadledvinek
📍15. čištění jater a ledvin

Staří jogínští tantrici tvrdí, že věk neexistuje. V dnešní době chtějí všichni vypadat a cítit se mladě. Společnost je nemocná, životní styl a nastavení mysli nám to neumožňuje. Nerada bych tvořila další kult mládí a osobnosti. „Tělo může stárnout pomaleji, dokonce Dr. Norman Walker dokládá, že buňky v těle jsou schopny se obnovovat do 80 let“. Pojďme se naučit asany a techniky mládí!

Co se naučíte?
Asany, tibetské a thajské techniky pro mládí pro detox, omlazení, zdraví, imunitu a hormonální systém. V každé hodině se naučíme něco z teorie omlazení v oblasti stravy, těla i mysli.

Pro koho je kurz?
Začátečníci jsou v pondělí, úterý a středy jsou pro mírně pokročilé. Kurz není vhodný pro těhotné, pro ženy po operaci, ženy s vysokým tlakem či jinými vážnými problémy. Tento typ jógy patří mezi náročné, ale nebojte se, zvyknete si a rozhýbete stagnaci těla. Tím, že čistíte emoce, nervová zakončení, lymfu, štítnou žlázu, ženské orgány a střeva, počítejte s počátečními pocity, které k tomu patří.

Jak se přihlásím?
Prostě příjďte. Jednorázový vstup 200 Kč. Permanentka 10 vstupů stojí 1600 Kč, můžete si ji zakoupit u Renaty, objednávejte emailem renata@vivaostrava.cz. Permanentka je na 3 měsíce a je nepřenosná, kvůli výsledkům, které chcete vidět vy i já.

Co si mám vzít s sebou?
Trochu disciplíny k tomu, abyste přišly zpočátku alespoň 2x týdně. Nic víc na začátku nepotřebujete. Legíny, tričko, mikinu a pokud milujete svou podložku, tak ji přiberte s sebou. U této jógy doporučuji pít, takže čistou vodu. Dojděte nejlépe nalačno. Choďte vždy 10 min před, nikdy né před a nikdy né po. Prosím, buďte dochvilní, na začátku provádíme vždy speciální skupinové techniky, při kterých bychom neměly být rušeny.
Pro praktické tipy a organizační info se zaregistrujte do facebookové skupiny Omlazující jóga.

Pokud jste z daleka, nebo máte děti a nemůžete docházet, zajděte si na jednodenní workshop Omlazující jóga.

Alena, účastnice OMLAZUJÍCÍ JÓGY
„Dobrý den Renatko, byla jsem v úterý na omlazující józe a moc jsem si to užila. Strašně hezky a pozitivně kurz vedete:-), cítila jsem se celý den moc dobře. Sice jsem se trochu trápila, ale snad se rozhýbu a hlavně dostanu koleno zase do kondice. Chtěla bych si zakoupit na tento kurs permanentku, mohla bych na další hodině tj. v úterý ráno? Moc děkuji a přeji krásný den“

Vendy, pravidelná návštěvnice OMLAZUJÍCÍ JÓGY 1/2 roku
„Já mám, Reni, takovou hezkou zpětnou vazbu. Manžel mě začal víc pusinkovat. Hned vlastně po první józe. Více mě mazlí a pořád říká, jak zářím. Chodím jednou týdně, a teď ji cvičím aspoň 2x týdně ještě doma. Neměla jsem vlastně vůbec takové ty „těžké chvilky“ po cvičení, vlastně mě docela hodně tahle jóga nabíjí a zklidňuje.“

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal