Ondřej Havelka a jeho Melody Makers

mapa není k dispoziciDatum - čas
28.08.2019
19:00 - 22:00

Místo konání
DK Poklad

Kategorie


Ondřej Havelka a jeho Melody Makers

Rhapsódie v modrém pokoji aneb Jaroslav Ježek a George Gershwin – dva muži mezi nebem a jazzem

George Gershwin a Jaroslav Ježek – dva velcí skladatelé, dva obdobné osudy. Hitmakeři, kteří zásadně ovlivnili vývoj popmusic 20. století a zároveň chytře a invenčně propašovali jazz do hudby klasické. Koncert nabitý nesmrtelnými evergreeny, korunuje unikání a swingující provedení slavné Gershwinovy Rapsodie v modrém v původním aranžmá pro klavír a jazzový orchestr. Zážitek, který vám vyjazzuje mozek až do euforického bezvědomí!

Sólový klavír: Miroslav Lacko

📌 Kde: areál letního kina AMFI při DK Poklad
(Matěje Kopeckého 675/21, Ostrava-Poruba)

Představení se koná v rámci Amfifestu, na který je možné zakoupit cenově zvýhodněnou permanentku – AMFIPAS (http://dkpoklad.cz/akce/amfipas/)

Samostatné vstupenky jsou již dostupné v běžných předprodejích (pokladna Akordu, IC Poruba, MIC Havířov, Ostravský informační servis) a brzy také online přes SMSticket.

V případě vyprodání vstupenek v předprodeji budou vstupenky dostupné i na místě v den konání akce.

DŮLEŽITÉ INFORMACE
📌 Vstupenky nejsou na konkrétní číslovaná místa.
📌 Za nepříznivého počasí se akce přesouvá do Akordu v Ostravě-Zábřehu se začátkem ve 20:00 hod.
📌 V blízkém okolí Letního kina v Porubě je omezená kapacita parkovacích míst, doporučujeme použít MHD. Nejbližší velké parkoviště pro mimoostravské návštěvníky je podél třídy 17. listopadu pod VŠB-TU.
📌 Doporučujeme sledovat naše weby a facebookové stránky – Akordu i Pokladu, kde budeme zveřejňovat další aktuální důležité informace a instrukce pro návštěvníky letních akcí v AMFI.

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal