Opava/Intenzivní kurz hormonální jógové terapie pro ženy

nahrávám mapu....Datum - čas
21.09.2019 - 22.09.2019
10:00 - 15:00

Místo konání
SPORT Perfekt OPAVA

Kategorie


Intenzivní kurz hormonální jógové terapie pro ženy

Přijďte se naučit celou sestavu Hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues. Během jednoho víkendu se seznámíte se základními ásanami této úžasné metody vytvořené speciálně pro ženy trpící hormonální nerovnováhou a problémy s ní spojenými. Sestava obsahuje speciální cviky na reaktivaci produkce a hlavně na harmonizaci hormonů, v důsledku čehož zmírňuje nebo odstraňuje nepříjemné doprovodné symptomy menopauzy (návaly horka, nespavost, podrážděnost, snížení paměti, nízké libido, migrény) a rovněž pomáhá při dalších problémech jako jsou polycystické vaječníky, premenstruační syndrom, inkontinence, nedostatečná činnost štítné žlázy či neplodnost způsobenou hormonální nerovnováhou, špatným prokrvením v pánevní oblasti.
Dále se seznámíte s výbornými technikami proti stresu.
Na kurzu se naučíte celou sestavu Hormonální jógové terapie, kterou pak budete cvičit sama doma. Je vhodné ji cvičit minimálně 3-4x týdně, nejlépe každý den:-).Celá sestava trvá cca 30-40 minut. Cviky jsou velmi jednoduché a zvládnou je i ženy, které nemají předchozí zkušenosti s jógou.

Celým kurzem vás provede Hana Cekotová, certifikovaná lektorka HJT pro menopauzu a hormonální nerovnováhu u žen vyškolená přímo Dinah Rodrigues.

Kde: SPORT PERFEKT, Sady Svobody 4, Opava

Kdy: sobota 21. 9. 2019 od 10:00 do 17:00 a neděle 22. 9. 2019 od 11:00 do 15:00

Cena: 2400,- Kč, v ceně jsou tištěné materiály pro cvičení doma.

Co s sebou: pohodlné oblečení (cvičební pomůcky jsou k dispozici ve studiu), psací potřeby

Přihlášky a případné další info: hana.cekotova@seznam.cz, tlf. 777 650 461

Přihláška je platná až po zaplacení kurzu! V případě, že se na seminář nemůžete dostavit, je možné za sebe poslat náhradnici.

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal