Ostrava | Rodinné trojúhelníky, certifikovaný kurz s M. Ščotkou

nahrávám mapu....Datum - čas
27.07.2019
10:00 - 16:00

Místo konání
Antakarana Ostrava

Kategorie


Rodinné trojúhelníky

Letní termín certifikovaného kurzu Rodinné trojúhelníky v Ostravě.

Rodinné trojúhelníky jsou moderní metodou alternativní diagnostiky a terapie určenou pro širokou laickou veřejnost i odborníky.

Díky své jednoduchosti, rychlosti, přesnosti a přehlednosti si získává čím dál větší popularitu u zájemců o vědomé vztahy, rodiny a pracovní tými, ale i tam, kde se z nedořešené minulosti stále probouzejí různí kostlivci ve skříni.

Svůj hlavní význam má tato metoda v oblasti partnerských a rodinných vztahů. Dokáže jasně rozklíčovat a přesně pojmenovat hluboké kořeny opakovaných potíží ať už v komunikaci mezi partnery, nebo celkovém fungování rodin či pracovních týmů jako celku.

Cena 1.500 Kč
::: Platba v hotovosti na místě
::: Mládež do 18 let (včetně) vstup zdarma vč. certifikátu
::: Neomezený počet bezplatných opakování pro absolventy dřívějších kurzů
::: Audiozáznamy a fotky zdarma | Certifikát v ceně
::: Psací potřeby, přezůvky a celodenní jídlo s sebou

Přihlášky + podklady pro vydání certifikátu
::: Přihlašujte se prosím písemně e-mailem na marek.scotka@gmail.com. Do přihlášky uveďte prosím celé vaše jméno vč. titulů, vaše telefonní číslo a datum narození kvůli vystavení Certifikátu.

Poznámka
Věděli jste, že metoda Rodinné trojúhelníky se skvěle doplňuje s další mou metodou Těhotenská rovnice? Zjistěte si o tom více na mém webu www.marekscotka.cz...

Zvu vás také na volně navazující certifikované kurzy “Těhotenská rovnice” v Ostravě. Termíny najdete na tomto webu nebo na FB stránce “Akce s Markem Ščotkou”.

(text pořadatele)
Přidejte se k akci na Facebooku.

iCal